Июнь
2020

Новости за 07.06.2020

Vuković: To dla Rockiego

- Chcę to zwycięstwo zadedykować Piotrowi Rockiemu - chłopakowi, którego miałem okazję i szczęście spotkać na swojej drodze - stwierdził po meczu 28. kolejki PKO Ekstraklasy z Wisłą Kraków (3:1) trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković.

Lewandowski o grze w czasie pandemii

Robert Lewandowski nie żałuje przerwy w rozgrywkach Bundesligi spowodowanej pandemią koronawirusa. - Był to czas, który mogłem spędzić z żoną i córeczkami - powiedział napastnik Bayernu Monachium.

Schetyna na trybunach. Był legalnie

Podczas meczu Arki Gdynia ze Śląskiem Wrocław na trybunach obecny był poseł Grzegorz Schetyna. Oficjalnie nie może być jeszcze publiczności na trybunach, ale okazuje się, że polityk był tam legalnie.

Klasyk dla Legii! Dublet Pekharta

W hicie PKO Ekstraklasy Legia pokonała na wyjeździe Wisłę (3:1), choć do przerwy przegrywała 0:1. Osłabionym krakowianom sił i pomysłu starczyło tylko na 45 minut. Po tej wygranej warszawianie są już pewni pierwszego miejsca po sezonie zasadniczym.

Bez przełamania w Berlinie

1.FC Union Berlin i Schalke 04 Gelsenkirchen nadal kontynuują serie meczów bez wygranej. Ich niedzielny mecz, rozegrany w ramach 30. kolejki Bundesligi, zakończył się remisem 1:1.

Drągowski na celowniku Chelsea!

Bartłomiej Drągowski znowu znalazł się na celowniku klubów Premier League! Jak ustalili włoscy dziennikarze, bramkarza włoskiej Fiorentiny bacznie obserwują Chelsea FC i Everton.

Świetny mecz w Tychach

W 24. kolejce Fortuny I Ligi GKS Tychy przegrał po emocjonującym spotkaniu z outsiderem rozgrywek Chojniczanką Chojnice 1:2. Trzy punkty dają gościom nowe nadzieje na utrzymanie.

Arka wygrała po golu w 97. minucie

Arka Gdynia długo przegrywała na własnym stadionie w meczu ze Śląskiem Wrocław. Goście prowadzili po golu z rzutu karnego, gospodarze do remisu doprowadzili na osiem minut przed końcem. W 97. minucie zwycięskiego gola zdobył Marko Vejinović.

Flick skomentował zawieszenie Lewandowskiego

Robert Lewandowski nie zagra w kolejnym meczu Bayernu Monachium, bo czeka go pauza za kartki. Zawieszenie swojego zawodnika skomentował trener Hansi Flick. - To denerwujące - przyznał.

Stanowisko Napoli wobec Milika

Dyrektor sportowy SSC Napoli Cristiano Giuntoli potwierdził, że Arkadiusz Milik zostanie sprzedany, jeśli nie zgodzi się na nowy kontrakt.

Tak Polacy pracują w Spale

Pobudzić organizmy i ducha drużyny oraz uniknąć kontuzji - to główne cele siatkarskiej kadry Polski w pierwszej części zgrupowania w Spale. Mistrzowie świata pierwsze dni w COS-ie spędzili na ostrożnej pracy i integracji.

Zagłębie walczy o baraże

Zagłębie Sosnowiec nie rezygnuje z walki o udział w barażach. Drużyna Krzysztofa Dębka - choć z problemami - pokonała na własnym stadionie Stomil Olsztyn 2:1.

Remis w meczu beniaminków w Bełchatowie

Fragmentami była niezła gra, ale obu ekipom brakowało trochę celności. W niedzielnym meczu beniaminków w Bełchatowie Raków Częstochowa zremisował z ŁKS-em Łódź 1:1.

Hitowy transfer do Chin

Po siedmiu latach spędzonych we Włoszech Uros Kovacević postanowił zmienić otoczenie. Serbski przyjmujący potwierdził, że w przyszłym sezonie zagra w Chinach.

Prezes Kępa królem. Cel uświęca środki

- Napisałem do prezesa Motoru sms-a, że jest królem polowania - mówi Ostafiński. - Jak mogłeś? Pozyskanie Hampela to wizerunkowy samobój. Obietnice dane zawodnikom wraz z tym transferem trafiły do kosza - dramatyzuje Hynek.

Telewizyjna rewolucja w Premier League

Epidemia COVID-19 doprowadziła do rewolucji na rynku telewizyjnym w Anglii. Mecze Premier League po raz pierwszy w historii trafią do niekodowanej publicznej telewizji.

GROMDA - nokauty, krew i męska walka

W sobotę odbyła się pierwsza gala walk na gołe pięści organizacji GROMDA, za którą stoją Mateusz Borek i Mariusz Grabowski. Przed rozpoczęciem było wiele znaków zapytania, które rozwiały efektowne nokauty, krew i męska rywalizacja.

Wlazły zaskoczył nawet prezesa Trefla

- Sam byłem w szoku, kiedy dowiedziałem się, że jest szansa na sprowadzenie Mariusza Wlazłego. Jego pozostanie w Bełchatowie było naturalne dla wszystkich - mówi WP SportoweFakty Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.

Obidziński: Obcy w Krakowie nie byłem

- Piłką interesowałem się przez Legię, od stu lat moja rodzina mieszka tak blisko stadionu, że można tam dojść w kwadrans. Jednak liczę na to, że w imię pomsty za jesienne 0:7 uda się Wiśle wygrać - mówi były prezes Białej Gwiazdy Piotr Obidziński.

«СВЯТОЙ ЛЕНИН» и ДЕНЬ РОССИИ: успех России в С В О = мир во всём мире?!

Legendy NBA mogłoby nie być

Jest drugim najlepiej punktującym zawodnikiem wszech czasów NBA. Karl Malone pewnie nie zostałby jednak legendą koszykówki, gdyby przed laty poszedł za kratki. Za seks z 13-latką zakończony jej ciążą.

"Lewy", czyli życie zaczyna się po "30"

Robert Lewandowski jest fenomenem - rozgrywa sezon życia w wieku, w którym wielcy snajperzy szczyt formy mają zwykle już za sobą. - Dowód mówi, że mam 31 lat, ale biologicznie jestem dużo młodszy. Mój najlepszy czas dopiero nadchodzi - zapowiada.

GROMDA: "Tyson" zwyciężył turniej

Krystian Kuźma zwyciężył w turnieju podczas pierwszej gali GROMDA Fight Club. "Tyson" zanotował trzy wygrane przez niesamowicie mocne ciosy, którymi posyłał rywali na deski.

Глава ATP вручил Яннику Синнеру награду первой ракетки мира

Умоляла сложить оружие: опубликованы кадры стрельбы в районе монастыря Оптина пустынь

Пенсий лишат в 2025 году: россияне в шоке и массово бегут делать это

Пока в Якутии была ночь: Игры БРИКС, санкции, смерть от оспы обезьян