Новости за 05.07.2021

Prawdziwa bomba w Ekstraklasie!

Górnik Zabrze zamieścił wymowny wpis w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że utytułowany piłkarz spełni obietnicę. We wtorek lub środę transfer Lukasa Podolskiego powinien zostać oficjalnie potwierdzony.

Polonia nie dała szans Wybrzeżu

Do prawdziwego popisu w wykonaniu gospodarzy doszło w meczu Abramczyk Polonii Bydgoszcz ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Zawodnicy Lecha Kędziory wygrali 59:31 i wygrali z bonusem. Gdański zespół wyglądał marnie na bydgoskim owalu.

Nie żyje hokeista NHL

24-letni Matiss Kivlenieks nie żyje. Bramkarz Columbus Blue Jacket uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, jednak okoliczności śmierci wciąż są badane.

Walukiewicz zmienia klub w Serie A

Sebastian Walukiewicz najprawdopodobniej przejdzie do Torino FC - poinformował Piotr Dumanowski. Stoper dołączy do innego Polaka, Karola Linettego.

Jest decyzja w sprawie meczu Hurkacza!

Hubert Hurkacz i Danił Miedwiediew zeszli z kortu numer 2 w połowie czwartego seta pojedynku IV rundy wielkoszlemowego Wimbledonu 2021. Organizatorzy podjęli już decyzję ws. tego spotkania.

Prawnik mistrza świata kontratakuje

Trwa ogromne zamieszanie związane z osobą trzykrotnego mistrza świata, Nickiego Pedersena. Duńczyk został zawieszony na pół roku za niesportowe zachowanie i atak na wieżyczkę sędziowską. Jego prawnik nie zamierza tak zostawiać sprawy.

To nie koniec wzmocnień Wisły

Michal Skvarka jest już tylko o krok od transferu do Wisły Kraków - informuje portal meczyki.pl. Do drużyny może dołączyć też Matej Hanousek.

ROW Rybnik zrobił prezent prezesowi

Prezent urodzinowy swojemu prezesowi sprawili zawodnicy ROW-u Rybnik. Podopieczni Marka Cieślaka pokonali u siebie osłabionego Orła Łódź 50:40. Trzeba przyznać, że przyjezdni postawili twarde warunki mimo braku Beckera i Kościucha.

Iga Świątek pociesza się po porażce

Korty trawiaste nie są nawierzchnią, którą polska tenisistka lubi. Każda kolejna wygrana oznaczała dla niej nową naukę, jednak to wszystko idzie w niepamięć po sromotnej porażce.

Milionowe straty. Cierpi też "Lewy"

Nawet po 10 milionów euro mogły zarobić największy kluby świata na letnich przygotowaniach do sezonu. Już wiadomo, że Bayern Monachium pierwszy raz od dawna nie uda się na tournee i koło nosa przejdą mu ogromne pieniądze. "Lewy" też nie skorzysta.

Znamy przyczyny zawieszenia Pedersena

Jak już informowaliśmy Duńska Federacja Motocyklowa cofnęła zgodę na starty Nickiego Pedersena w lidze polskiej. Okazuje się, że nie może on startować w żadnych imprezach krajowych i międzynarodowych. Duńczycy informują, co jest powodem tej sytuacji.

Fibak: Świątek miała z tym problem

Iga Świątek na IV rundzie zakończyła występ w wielkoszlemowym Wimbledonie 2021. - Ons Jabeur uwierzyła w siebie po kilku wygranych gemach w drugim secie i się tak rozpędziła, że już się nie zatrzymała - mówi Wojciech Fibak dla WP SportoweFakty.