SportoweFakty.wp.pl
2024

Новости за 09.03.2024

Tak Hiszpanie ocenili Lewandowskiego

Robert Lewandowski w meczu przeciwko RCD Mallorca wszedł na boisko w 61. minucie i przyczynił się do zwycięstwa FC Barcelony (1:0). Hiszpańskie media ceniły Polaka za aktywność w ofensywie. "Sama jego obecność zaniepokoiła obronę rywala" - czytamy.

Nastolatek uratował Barcelonę!

FC Barcelona długo męczyła się u siebie w meczu La Ligi z Mallorcą. Gospodarze w 73. minucie zdobyli jedynego gola w potyczce za sprawą Lamine'a Yamala.

Zły znak dla Napoli przed Ligą Mistrzów

Napoli nie potwierdziło zwyżki formy w zremisowanym 1:1 meczu z Torino. Azzurri mieli tylko przebłyski, a Piotr Zieliński niczym pozytywnym nie wyróżnił się.

Zmiana lidera! Jaga zwycięża ze Śląskiem

W hicie 24. kolejki Jagiellonia Białystok nie dała szans Śląskowi Wrocław i po znakomitej pierwszej połowie, ostatecznie pokonała rywali 3:1. Dublet ustrzelił Dominik Marczuk. Piłkarze Adriana Siemieńca wskakują na fotel lidera.

Pierwszoligowy hit rozczarował

W hicie 23. kolejki Fortuna I ligi Arka Gdynia zremisowała z Wisłą Kraków 1:1. W pierwszej połowie żółto-niebiescy mieli sporą przewagę, ale po przerwie do głosu doszli goście i potrafili wywieźć cenny punkt znad morza.