Новости за 20.03.2024

Działacze wynegocjowali rekordową umowę

Działacze Ekstraligi Żużlowej właśnie wynegocjowali z PGE rekordową umową sponsorską, ale część osób zwraca uwagę, że równie rekordowe są ceny energii i zyski firmy. Czy można zatem mówić o sukcesie?

Woźniacka rozpętała burzę

Wydarzeniem wtorku na kortach w Miami był powrót do rywalizacji Simony Halep. Organizatorzy ułatwili jej zadanie, przyznając dziką kartę do turnieju głównego. Karolina Woźniacka uważa, że nie była to właściwa decyzja.

Fornal: To mnie zabolało najbardziej

- Wszyscy po pierwszym meczu oczekują, że będziemy świętować finał po dwóch setach w rewanżu. Tak jednak nie będzie, bo Ziraat ma w swoim składzie prawdziwe gwiazdy - mówi w rozmowie z WP SportoweFakty Tomasz Fornal.

Szybka porażka Linette w Miami

Magda Linette odpadła już w pierwszej rundzie turnieju WTA 1000 w Miami. Polka przegrała w trzech setach z Łesią Curenko i poniosła już czwartą porażkę z rzędu, a dziewiątą od początku roku.

Była liderka rankingu wróciła do gry

Simona Halep zanotowała pierwszy start od 2022 roku. Była liderka rankingu wygrała 6:1 pierwszy set meczu z Hiszpanką Paulą Badosą, ale odpadła z turnieju WTA 1000 w Miami.