2023

Новости за 30.07.2023

MM-iks valmistuv neljapaat näitas Viljandis võimu

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония

Viljandis jagati kahe päeva jooksul välja Eesti meistrivõistluste medalid sõudmises. Vormi käisid testimas ka maailmameistrivõistlusteks valmistuvad neljapaadi mehed.

Rasmus Mägi: vahel on täitsa hea üksinda joosta

Kergejõustiku Eesti meistrivõistlustel tegi säravaima tulemuse Rasmus Mägi, kes tõusis 400 m tõkkejooksus maailma hooaja edetabelis 48,04-ga kaheksandaks. Kümnevõistluse võitis Johannes Erm 8424 punktiga.

Jefimova: kurb, et ei õnnestunud eelmise aasta tulemust korrata

16-aastane Eneli Jefimova lõpetas Jaapanis toimunud maailmameistrivõistlused kaheksanda kohaga 50 meetri rinnuliujumises. Kulla võitis sel distantsil uue maailmarekordiga 26-aastane leedulanna Ruta Meilutyte.

ANDRES HERKEL ⟩ Hiina välisminister oli USA agent?

Postimees

Tühistamiskultuur läänes on lapsemäng Hiinaga võrreldes. Alles oli Qin Gang välisminister. Siis ta kadus ära, oli välisminister edasi, aga keegi ei teadnud enam, kus ta on, kirjutab arvamustoimetaja Andres Herkel.

Esmaspäeval on oodata hoovihma ja äikest

Esmaspäeval ulatub läänepoolse madalrõhuala serv Baltimaade kohale. Niiske ja ebapüsiva õhumassiga kaasnevad mitmel pool hoovihmad ja äike.

KÄHMLUS KONTSERDIL ⟩ Cardi B äsas ebaviisakale fännile mikrofoniga

Postimees

Viimasel ajal on hakanud hullunud melomaanid enda lemmikartiste erinevate kätte juhtuvate esemetega loopima. Teiste seas on saanud obaduse Harry Styles, keda loobiti Skittles’ kommidega, ja Pink, keda loopis fänn oma ema tuhaga. Nüüd viskas üks kontserdikülaline Cardi B-d joogiga, mis naisräppari kiirelt välja vihastas.

Как узнать совместимость запчастей на авто?

Zverev lõpetas sünnilinnas pika võidupõua

Saksamaa meeste esireket Alexander Zverev (ATP 19.) võitis enda sünnilinnas Hamburgis toimunud ATP madalaima kategooria turniiri.

Пресс-служба WTA мемом отреагировала на тяжёлую победу Свёнтек над Осакой

Диетолог раскрыла секрет: как правильно есть мороженое, чтобы не навредить здоровью?

"Евро-Футбол.Ру": "Спартак" не будет подписывать камерунского форварда Абубакара

Как взять кредитные каникулы в 2024 году?