2017

Новости за 02.05.2017

Liga Mistrzów: Real Madryt - Atletico Madryt. Relacja i wynik na żywo

Polsatsport.pl

Losowanie półfinałowych par Ligi Mistrzów było bezlitosne i skojarzyło ze sobą odwiecznych rywali z Madrytu. Rywalizacja obu klubów to w ostatnich latach chleb powszedni zarówno w Hiszpanii, jak i wiosną w Champions League. Przed rokiem oba zespoły spotkały się w finale i wówczas górą po serii jedenastek byli Królewscy. Czy Diego Simeone zgotuje im rewanż? Relacja i wynik na żywo z meczu Real - Atletico od godz. 20:30.

Finał Pucharu Polski: Lech Poznań - Arka Gdynia. Skrót meczu (WIDEO)

Arka Gdynia pokonała Lecha Poznań 2:1 po dogrywce i zdobyła Puchar Polski! Bohaterami meczu finałowego zostali dwaj rezerwowi Rafał Siemaszko i Luka Zarandia. Obaj strzelili po golu. Honorową bramkę dla Kolejorza zdobył Łukasz Trałka. To drugi Puchar Polski w historii klubu z Gdyni. Zobaczcie skrót meczu!

Polsatsport.pl (Piłka nożna)

Polsatnews.pl (sport)

Lech - Arka 1-2 w finale Pucharu Polski. Zdjęcia

Sport w INTERIA.PL

Piłkarze Arki Gdynia po raz drugi w historii, a pierwszy od 38 lat, zdobyli Puchar Polski. W finale na PGE Narodowym w Warszawie pokonali po dogrywce Lecha Poznań 2-1.

Sensacja w Pucharze Polski! Arka Gdynia lepsza od Lecha Poznań - Sport.pl

Sport – Google News (pl)

Sport.pl

Sensacja w Pucharze Polski! Arka Gdynia lepsza od Lecha Poznań
Sport.pl
Dogrywki potrzebowała Arka Gdynia, by pokonać Lecha Poznań w finale Pucharu Polski (2:1). To sensacja, bo jeśli do 107. minuty typować można było faworyta, to był nim Lech, a nie Arka. Piłka nożna; Puchar Polski 2016/17; Finał. Lech Poznań · 1 :2.
Lech trzeci raz z rzędu przegrywa w finale. Arka z Pucharem!Przegląd Sportowy
ARKA GDYNIA Z PUCHAREM POLSKI 2017! Lech ustrzelił... Читать дальше...

Sport.pl

Sport.pl
Puchar Polski dla Arki Gdynia. Skrót finału Lech... Читать дальше...

Syprzak: Nie ma już miejsca na pomyłkę

Nie mamy już czasu ani miejsca na pomyłkę, każdy z nas jest tego świadomy - uważa obrotowy reprezentacji Polski w piłce ręcznej Kamil Syprzak przed dwoma meczami z Białorusią w eliminacjach mistrzostw Europy.

Dziurawe ręce Burica i gruziński Maradona! Dwa gole Arki w dogrywce z Lechem (WIDEO)

Sensacja stała się faktem! Po bezbramkowych 90 minutach na Stadionie Narodowym w finale Pucharu Polski w dogrywce lepsza okazała się Arka Gdynia. Lech Poznań przegrał swój trzeci finał tych rozgrywek z rzędu. Gole dla zespołu z Gdyni zdobywali Rafał Siemaszko, przy główce którego nie popisał się Jasmin Buric oraz Luka Zarandia, który przeprowadził fantastyczny indywidualny rajd. Na otarcie łez trafił Łukasz Trałka.

Кинопродюсер.

Już dzisiaj drugi odcinek GamerZ. Powtórka prologu dostępna na YouTube

Ścieżki branży e-sportowej i telewizji po raz pierwszy przecięły się przy okazji tworzenia tak złożonego projektu. W GamerZ zobaczymy wiele znanych twarzy, takich jak SpawN, ins, zAAz, Delpan czy Semmler. Już dzisiaj wyemitowany zostanie drugi odcinek.

Premier League. Kamil Grosicki zostanie piłkarzem miesiąca w lidze angielskiej? - Sport.pl

Sport.pl

Premier League. Kamil Grosicki zostanie piłkarzem miesiąca w lidze angielskiej?
Sport.pl
Zawodnik Hull City Kamil Grosicki został nominowany do nagrody piłkarza miesiąca Premier League. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że polski skrzydłowy otrzyma to prestiżowe wyróżnienie. REKLAMA. W internetowym głosowaniu na najlepszego ...
Grosicki piłkarzem kwietnia w Premier League? Wszystko na to wskazuje!Przegląd Sportowy
Kamil Grosicki nominowany... Читать дальше...