PSG uczyni Neymara najdroższym na świecie? Barça zachowuje spokój - Przegląd Sportowy

PSG na poważnie włączyło się do walki o Neymara. Na wtorkowych okładkach praktycznie wszystkie hiszpańskie dzienniki sportowe mają właśnie ofertę paryżan za napastnika Barçy. Francuzi są gotowi uczynić 25-latka najdroższym piłkarzem w historii, a do ...

Polsatnews.pl

Dziewięć kolejnych osób zostało zatrzymanych w sprawie zabójstwa Iwony Cygan sprzed prawie19 lat - poinformował we wtorek PAP prok. Piotr Krupiński, naczelnik Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie. Prok. Krupiński potwierdził w ten sposób informacje PAP uzyskane z wiarygodnego nieoficjalnego źródła.

Japonia i Australia zakwalifikowały się do przyszłorocznych mistrzostw świata

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Znamy dwie kolejne drużyny, które w przyszłym roku wystąpią w mistrzostwach świata. W Canberrze awans do turnieju, który będzie rozgrywany we Włoszech i Bułgarii wywalczyła Japonia oraz Australia. W grupie B azjatyckich kwalifkacji walczyło pięć zespołów, a awans zapewniły sobie dwie drużyny. Już w przedostatni dzień turnieju z udziału w mistrzostwach świata mogli cieszyć się […]

Neymar może odejść z FC Barcelona do Paris Saint-Germain

Sport w INTERIA.PL

Bliski koniec Neymara w Barcelonie? Hiszpańskie media coraz szerzej rozpisują się o tym, że brazylijski gwiazdor może zamienić "Dumę Katalonii" na Paris Saint-Germain, mimo gigantycznej klauzuli w kontrakcie.

Pierwszy gol Lukaku dla Man Utd - Goal.pl - piłka nożna

Goal.pl - piłka nożna

Pierwszy gol Lukaku dla Man Utd
Manchester United wygrał we wtorek polskiego czasu w meczu towarzyskim z Realem Salt Lake 2:1, a Romelu Lukaku (fot) zdobył pierwszego gola w barwach Czerwonych Diabłów. Podopieczni Jose Mourinho kończyli mecz w dziesiątkę, bowiem w 68.

i więcej »

Kosz z kwiatami uszkodził samochód. Policja szuka tajemniczego "pana Heńka"

Policjanci z Elbląga poszukują mężczyzny, który wręczył żonie kosz kwiatów. To oczywiście nie jest przestępstwem, jednak upominek najwyraźniej nie spodobał się kobiecie, bo wylądował kilka pięter niżej, na masce zaparkowanego pod blokiem auta, wyrządzając przy tym znaczne szkody. Do kwiatów dołączony był list z życzeniami dla żony od pana Heńka.

Gino Lettieri: Jesteśmy zadowoleni z naszej postawy. Wideo

Korona Kielce uległa na własnym stadionie Zagłębiu Lubin 0-1 w ostatnim meczu 1. kolejki Ekstraklasy. Mimo porażki trener gospodarzy Gino Lettieri, dla którego był to debiut w Ekstraklasie, nie był przesadnie smutny. - W pierwszej połowie mieliśmy 12 sytuacji, niestety bramka nie chciała paść. Po przerwie było już ciężej, ale mimo to jesteśmy zadowoleni z naszej postawy - stwierdził 50-letni szkoleniowiec. Źródło: Press Focus/x-news

Premierowy gol Lukaku dla Manchesteru United

Polsatsport.pl (Piłka nożna)

Polsatsport.pl

Polsatnews.pl (sport)

Kowalewski: Czerczesow skupia uwagę mediów, ale krytyka jest zbyt intensywna

Historyczny awans Chabarowska określany jest na poziomie takiej piłkarskiej romantyki - mówi w rozmowie z Polsatsport.pl były bramkarz Spartaka Moskwa i reprezentacji Polski, Wojciech Kowalewski. We wtorek były klub Polaka derbowym starciem z Dynamem zainauguruje walkę w obronie mistrzowskiego tytułu. Transmisja meczu Dynamo – Spartak od 18:25 w Polsacie Sport.

Сергей Собянин. Главное за день

Anglia: pierwsza bramka Romelu Lukaku dla Manchesteru United - Onet.pl

Onet.pl

Anglia: pierwsza bramka Romelu Lukaku dla Manchesteru United
Onet.pl
Belgijski piłkarz Romelu Lukaku zdobył pierwszą bramkę w barwach Manchesteru United. Wpisał się na listę strzelców w 38. minucie wyjazdowego meczu sparingowego z Real Salt Lake (2:1). Udostępnij. 0. Skomentuj. Komentarze. 0. Romelu Lukaku.
Real Salt Lake - Manchester United 1-2 w meczu towarzyskimInteria
Romelu Lukaku rozpoczął strzelanie dla Manchesteru UnitedWP SportoweFakty
Pierwszy... Читать дальше...

Real Salt Lake - Manchester United 1-2 w meczu towarzyskim

Romelu Lukaku już strzela dla Manchesteru United! "Czerwone Diabły", między innymi dzięki bramce reprezentanta Belgii, pokonały 2-1 Real Salt Lake w drugim spotkaniu tournee w Stanach Zjednoczonych.

Derby Moskwy: Dynamo - Spartak. Transmisja w Polsacie Sport

Po roku przerwy ponownie dojdzie do moskiewskiej rywalizacji Dynama ze Spartakiem. Ci pierwsi wracają do Premier Ligi po sezonie spędzonym na zapleczu ekstraklasy i od razu zmierzą się z mistrzem kraju. Transmisja meczu Dynamo - Spartak w Polsacie Sport.