Polsatnews.pl

Co najmniej kilkadziesiąt osób zginęło w sobotę w Syrii w zamachu bombowym dokonanym przez dżihadystów z Państwa Islamskiego - informuje Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka.

I liga K: Pewna wygrana Wisły z Karpatami

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

W poprzednim sezonie Wisła trzykrotnie wygrywała z Karpatami Krosno bez straty seta. Teraz było podobnie. W sobotę w 6. kolejce I ligi siatkówki kobiet podopieczne trenera Dominika Stanisławczyka pokonały zespół z Karpat Krosno 3:0. Starcie trwało tylko 75 minut. Najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana Magdalena Jurczyk. W hali OSiR Bemowo zmierzyły się zespoły, które w ostatniej […]

Górnik Zabrze - Lech Poznań NA ŻYWO. RELACJA LIVE [WYNIK, SKŁADY] Górnik zdobywa trzeciego gola! - SE.pl

Sport – Google News (pl)

SE.pl

SE.pl
Górnik Zabrze - Lech Poznań NA ŻYWO w INTERNECIE. RELACJA LIVE z meczu Górnik Zabrze - Lech Poznań. Górnik - Lech ONLINE. Lotto Ekstraklasa NA ŻYWO w INTERNECIE. Ostatnia kolejka rundy jesiennej obfituje w wiele ciekawych spotkań.
Górnik Zabrze - Lech Poznań na żywo. Gdzie obejrzeć spotkanie Górnik Zabrze - Lech Poznań? Relacja onlineSport.pl