Dogrywka Cafe Futbol: Kto obok Lewandowskiego pojedzie na mundial?

Polsatnews.pl (sport)

W Dogrywce Cafe Futbol w studiu trwała gorąca dyskusja na temat reprezentacji Polski. Swoje zdanie na temat napastników naszej kadry wyraził Grzegorz Piechna, król strzelców Ekstraklasy w barwach Korony Kielce z sezonu 2005/2006. Dogrywka Cafe Futbol tylko na Polsatsport.pl.

Oficjalnie: Derby Mediolanu odwołane

ACMilan24

Z uwagi na śmierć Davide Astoriego, wszystkie pozostałe mecze 27. kolejki Serie A zostały odwołane, w tym zaplanowane na godzinę 20:45 derby Mediolanu. Spotkanie zostanie rozegrane w innym terminie.

W Oslo pociąg potrącił dwóch Polaków. Zginęli na miejscu

Polsatnews.pl

Do wypadku doszło w pobliżu stacji kolejowej Alna. Dwaj Polacy w wieku 26 i 33 lat przechodzili przez tory kolejowe w niedozwolonym miejscu. Prawdopodobnie nie zauważyli nadjeżdżającego z dużą prędkością pociągu osobowego. Na miejsce wezwano karetkę, jednak nie udało się ich uratować.

Tatry: Wypadek w rejonie Gąsienicowej Turni. Nie żyje 26-latek

Interia

Ratownicy TOPR odnaleźli w Tatrach w niedzielę ciało turysty, który wędrując samotnie w czwartek spadł w rejonie Gąsienicowej Turni. Mężczyzna posiadał stosowny do zimowych wysokogórskich warunków ekwipunek, jednak zmarł po kilkusetmetrowym upadku - poinformował ratownik dyżurny Jacek Broński.

Hirscher: Piąta mała Kryszałowa Kula to surrealizm Wideo

Sport w INTERIA.PL

Marcel Hirscher, który wypadł z trasy podczas slalomu w Pjongczangu, nie krył zadowolenia po wygranych zawodach Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze. Austriak zapewnił sobie 5. z rzędu małą Kryształową Kulę w konkurencji technicznej.

Hokej. Owieczkin zbliża się do granicy 600 goli

Jeden z czołowych zawodników Washington Capitals Rosjanin Aleksander Owieczkin strzelił w sobotnim, wygranym 5:2 meczu zawodowej ligi hokeja na lodzie NHL z Toronto Maple, 40. bramkę w sezonie. W tych rozgrywkach Owieczkim zmusił bramkarzy do kapitulacji już 598 razy.

В Москве больной мальчик выпал из окна больницы и погиб

Piąta mała kryształowa kula Hirschera. Brawo! Wideo

Marcel Hirscher pokazał, kto jest królem slalomu. Austriak był najszybszy w zawodach Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze i odebrał małą kryształową kulę za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej w tej konkurencji. To już 5. takie trofeum w jego karierze.

KSW 42. "Juras" dziękuje kibicom za wsparcie

Sport.pl

Łukasz "Juras' Jurkowski po raz drugi w karierze przegrał z Niemcem Martinem Zawadą. Podczas starcia na gali KSW 42 w Łodzi walka obu zawodników została przerwana z powodu kontuzji Polaka.

Kamil Kwasowski: Pokazaliśmy klasę

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Cerrad Czarni Radom lepsi pod złotym sufitem. W piątkowe popołudnie podopieczni Roberta Prygla pewnie pokonali drużynę Aluroun Virtu Warty Zawiercie w trzech setach, nie dając rywalom szans na rozwinięcie skrzydeł. – Oprócz trzeciego seta, który gdzieś nam się początkowo wymykał i rywale uciekli do stanu 15:9, wszystko funkcjonowało jak należy. Pokazaliśmy klasę w końcówce tej […]