2020

Новости за 05.12.2020

SODKO - punkt nawigacyjny na trasie lotu Tu154m - CVR - Tu154m

Salon24

W swej ostatniej notce zwróciłam uwagę na wypowiedzi załogi, po otrzymaniu informacji o widoczności w Smoleńsku od kolegów z Jaka 40nr44 "Arek teraz widać 200", jak i wcześniejszej od "ruskiego" o 400 metrach. Z wypowiedzi nie wynika aby załoga miała zamiar pchać się w mgłę....

"El Pistolero" znów strzela! Dwa gole Krzysztofa Piątka w derbach Berlina

Dziennik

Krzysztof Piątek zdobył dwie bramki w ciągu trzech minut dla Herthy Berlin, która w derbowym spotkaniu 10. kolejki niemieckiej ekstraklasy pokonała grający przez większość meczu w dziesiątkę Union 3:1 (0:1). Piłkarz reprezentacji Polski strzelił w tym sezonie łącznie trzy gole.

Pedofil przyjacielem założyciela Fideszu?! Kolejny wstrząs w partii Orbana

Najwyższy CZAS!

Założyciel Fideszu Zsolt Bayer udzielił wywiadu, w którym ujawnił wstrząsający fakt. Okazało się, że przyjaciel współzałożyciela rządzącej partii może być pedofilem. Rządząca na Węgrzech partia Victora Orbana przeżywa kryzys za sprawą gejowskiej orgii w Brukseli. Uczestniczył w niej m.in. przyjaciel Orbana, czołowy polityk Fideszu Jozef Szajer. Jednak homofob, który okazał się wielbicielem męskich wdzięków, może […]

Wielkie emocje w derbach Krakowa! VAR, czerwona kartka, koszmarne pudło w 89. minucie - Sport.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Wielkie emocje w derbach Krakowa! VAR, czerwona kartka, koszmarne pudło w 89. minucie  Sport.pl
  2. Cracovia - Wisła. Derby Krakowa dla Białej Gwiazdy. Ekstraklasa - Piłka nożna  Onet Sport
  3. Kuriozalna sytuacja w Krakowie. Wisła opłaca aż pięciu trenerów  WP SportoweFakty
  4. Cracovia - Wisła Kraków 1-1. Oceny piłkarzy i skandaliczne okrzyki władz Cracovii  Interia
  5. W 200. derbach Krakowa remis. Cracovia wyrównała w końcówce meczu  Wyborcza - Kraków
  6. Zobacz wszystkie... Читать дальше...

Co tam się działo! Derby pełne (złych) emocji

SportoweFakty.wp.pl

41 fauli, 11 żółtych kartek i dwie czerwone, anulowany i podyktowany rzut karny i 5 celnych strzałów - poziom 200. derbów Krakowa był wstydliwy, ale emocji nie brakowało. Po dwóch godzinach gry mecz Cracovia - Wisła zakończył się remisem 1:1.

Francuska armia zatrudnia autorów literatury fantastycznonaukowej

Polsatnews.pl

Francuska armia zatrudnia autorów literatury fantastycznonaukowej. Ich zadaniem ma być wymyślanie tego, co nie do pomyślenia, wyobrażenie sobie niewyobrażalnego. Francuska minister ds. sił zbrojnych Florence Parly ujawniła w piątek projekt opracowany przez Agencję Innowacji Obrony (AID).

Cracovia – Wisła Kraków 1-1 w 12. kolejce Ekstraklasy

Interia.pl

Prezes i zarząd Cracovii bluzgający na sędziów, pretensje z ławki rezerwowych, czerwona kartka dla Browna Forbes i wiele, wiele kontrowersji. 200. derby Krakowa piłkarsko nie zachwyciły, ale na pewno przejdą do historii.

Krzysztof Piątek wszedł i został bohaterem!

Do przerwy gra Herthy BSC wyglądała fatalnie i przegrywała ona z Unionem Berlin. Bruno Labbadia zdecydował się na wprowadzenie z ławki rezerwowych Krzysztofa Piątka, który odpowiedział dwoma golami i doprowadził do wyniku 3:1.

Namibia wystawia na sprzedaż 170 słoni

Z powodu suszy i nadmiernego rozrostu populacji dzikich słoni, Namibia wystawiła na sprzedaż 170 wysokowartościowych osobników. Ogłoszenie ukazało się w rządowym dzienniku.

Отделением СФР по Москве и Московской области в 2024 году выдано решение о финансовом обеспечении предупредительных мер 323 страхователям на сумму более 129 миллионов рублей

Dublet Piątka w derbach Berlina! Fenomenalny drugi gol! [WIDEO] - Sport.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Dublet Piątka w derbach Berlina! Fenomenalny drugi gol! [WIDEO]  Sport.pl
  2. Bundesliga: Krzysztof Piątek bohaterem derbów Berlina. Hertha pokonała Union  WP SportoweFakty
  3. Hertha - Union. Krzysztof Piątek bohaterem drużyny, dwie bramki w derbach - relacja i wynik meczu - Piłka nożna  Onet Sport
  4. Hertha Berlin - Union Berlin. 3-1 w meczu 10. kolejki Bundesligi. Dwa gole Piątka  Interia
  5. Zachwyty nad Krzysztofem Piątkiem w niemieckich mediach! "Joker Piątek"  Sport.pl