Polsatnews.pl

Komisja ds. pedofilii zwróciła się do prokuratury o udzielenie informacji dotyczących sprawy trenera ze szkoły sportowej w Łomiankach - poinformowała w piątek Komisja. Chodzi o m.in. informacje, czy prowadzone jest postępowanie w tej sprawie oraz jakie działania są w niej podejmowane.

Kamil Majchrzak zagra w US Open

Rzeczpospolita

Kamil Majchrzak pomyślnie zakończył kwalifikacje do tegorocznego wielkoszlemowego turnieju w Nowym Jorku. W trzecim, decydującym spotkaniu pokonał Jurija Rodionova (Austria) 6:1, 6:2

Mistrz nadal niepokonany! Gole w debiucie

Interia.pl

Joaquin Correa zaliczył znakomity debiut i popisał się dwoma golami po których Inter pokonał Hellas 3-1! W pierwszej połowie bardzo dobrze prezentowała się ekipa z Werony, jednak po przerwie dominowali już mistrzowie Włoch.

Memoriał Ciemięgi: Legionovia i Joker Świecie z triumfami na początek

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

W pierwszym dniu Memoriału Radosława Ciemięgi zwycięstwa zanotowały na swoim koncie zespoły Jokera Świecie oraz IŁ Capital Legionovii Legionowo. Jokerki bez straty seta pokonały KS Piłkę, a legionowianki w takim samym stosunku wygrały z Pałacem Bydgoszcz.  Już na początku spotkania Joker Świecie odskoczył (8:2), pilanki nie zwalniały tempa i cały czas swobodnie kontrolowały wydarzenia na […]

Tabela PKO Ekstraklasy. Stal Mielec wyszła ze strefy spadkowej - WP SportoweFakty

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Tabela PKO Ekstraklasy. Stal Mielec wyszła ze strefy spadkowej  WP SportoweFakty
  2. Ważna wygrana Stali! Emocje w pierwszej połowie i czerwona kartka  Interia
  3. Stal wygrała z Górnikiem. Co za główka!  RMF 24
  4. Stal Mielec kontra Górnik Łęczna, czyli czas na pojedynek bliźniaków  Dziennik Wschodni
  5. PKO Ekstraklasa: Stal Mielec ruszyła do ataku jak do pożaru. Górnik Łęczna nie wiedział, co się dzieje  Sportowefakty
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości... Читать дальше...

Wiadomo, ile Manchester United zapłacił za Ronaldo. Promocja

Sport.pl

Informacja o transferze Cristiano Ronaldo do Manchesteru United zszokowała cały świat. Choć już oficjalnie wiadomo, że Portugalczyk ponownie zagra na Old Trafford, tajemnicza była kwota, jaką klub zapłacił Juventusowi. Angielskie media dotarły do tych ustaleń.

Remis Warty i Jagiellonii w Poznaniu [WYNIKI I TABELA]

Dziennik

W drugim piątkowym meczu, rozgrywanym w ramach 6. kolejki ekstraklasy, Warta Poznań zremisowała na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok 1:1. Oba gole padły w drugiej części spotkania.

Premier League. Cristiano Ronaldo brakującym elementem? Manchester United rusza na podbój Anglii - TVP SPORT

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Premier League. Cristiano Ronaldo brakującym elementem? Manchester United rusza na podbój Anglii  TVP SPORT
  2. Wielki hit transferowy oficjalnie potwierdzony. Cristiano Ronaldo w Manchesterze United!  Sportowefakty
  3. Stało się! To już oficjalne! Cristiano Ronaldo wrócił do Manchesteru United!  Sport.pl
  4. Konferencja prasowa Solskjaera przed meczem z Wolves: Rio Ferdinand nie zachował się w porządku wobec Phila Jonesa  ManUtd.pl
  5. Zaskakująca kwota za transfer Ronaldo... Читать дальше...

Весенние субботники прошли на предприятиях «Московского» филиала ООО «ЛокоТех-Сервис»

Obrońcy ŁKS-u do zadań specjalnych

SportoweFakty.wp.pl

Faworyci i goście zarazem zwyciężali w piątkowych meczach Fortuna I ligi. ŁKS Łódź ograł Stomil Olsztyn 3:0 głównie dzięki strzałom obrońców, a Korona Kielce zwyciężyła 1:0 z Resovią.

Szaleństwo w meczu Borussii!

W meczu inaugurującym 3. kolejkę Bundesligi Borussia Dortmund wygrała z TSG 1899 Hoffenheim 3:2. W pierwszej połowie gra była trochę chaotyczna i niemrawa, ale po przerwie mieliśmy do czynienia z futbolem w najlepszym wydaniu.

Fortuna 1 Liga: Korona lepsza w Rzeszowie. Pewna wygrana ŁKS-u

Polsatnews.pl (sport)

W piątkowych spotkaniach Fortuna 1 Ligi triumfowali faworyci. W Rzeszowie Korona Kielce pokonała Apklan Resovie 1:0, a w Olsztynie ŁKS Łodź pokonał Stomil 3:0. Dzięki wygranej kielczanie umocnili się na pozycji lidera z kompletem zwycięstw.

Nowy naczelny kapelan Harvardu jest ateistą

wPolityce

Greg Epstein ma 44 lata, jest autorem książki „Jak być dobrym bez Boga” i jest niewierzący. Mimo to organizacja studencka, do której należą przedstawiciele różnych wyznań – od chrześcijan przez muzułmanów po hinduistów – wybrała go na naczelnego kapelana.

Warta Poznań była słabsza od Jagiellonii Białystok, a zremisowała - Interia

1. Warta Poznań była słabsza od Jagiellonii Białystok, a zremisowała  Interia
  2. Warta Poznań - Jagiellonia NA ŻYWO. Kto wygra? Wynik i relacja. PKO Ekstraklasa - Piłka nożna  Onet Sport
  3. Ekstraklasa. Warta Poznań – Jagiellonia Białystok. Wynik i podsumowanie spotkania  Sport Wprost
  4. PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań - Jagiellonia Białystok. Relacja i wynik na żywo  polsatsport.pl
  5. PKO Ekstraklasa. Warta Poznań zremisowała z Jagiellonią w 6. kolejce  TVP SPORT