World News in Polish
2021

Новости за 18.09.2021

"Nie chcę płacić kar". Bartosz Kurek o sędziach meczu Polska - Słowenia - Sport.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. "Nie chcę płacić kar". Bartosz Kurek o sędziach meczu Polska - Słowenia  Sport.pl
  2. Jutro zagramy o brąz  Polska Siatkówka
  3. Polska - Słowenia. Bartosz Kurek: mecz trwałby krócej gdyby nie Kubiak. ME siatkarzy  Onet Sport
  4. Bartosz Kurek komentuje Polska - Słowenia. "Pan na słupku"  Sport.pl
  5. Bartosz Kurek: Nie potrafiliśmy tego rozwiązać  Interia
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

"Nie chcę płacić kar". Bartosz Kurek o sędziach meczu Polska - Słowenia

Sport.pl

- Słoweńcy wygrali zespołowością. A indywidualnie też zagrali dużo lepiej niż my - Bartosz Kurek szczerze rozlicza się z przegranego 1:3 (25:17, 30:32, 16:25, 35:37) półfinału ze Słowenią. Ale atakujący reprezentacji Polski ma też duże zastrzeżenia do pracy sędziów.

Juvenia zwyciężyła i przywiozła z Poznania bonus

Poland - Juvenia Cracow Rugby Club

Zacięta pierwsza połowa i rosnąca z każdą minutą przewaga w drugiej odsłonie przyniosły Juvenii Kraków drugie zwycięstwo w nowym sezonie Ekstraligi Rugby. W stolicy Wielkopolski, Smoki pokonały Posnanię 38:16 (14:16), całkowicie dominując rywali w młynach dyktowanych. Co więcej, zdobycie pięciu przyłożeń oznaczało punkt bonusowy w tabeli.

PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk pokonała Piasta Gliwice

Polsatnews.pl (sport)

W czwartym sobotnim meczu 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy Lechia Gdańsk wygrała u siebie z Piastem Gliwice 1:0. Po raz pierwszy przed własną publicznością gdańszczan prowadził trener Tomasz Kaczmarek, który 1 września zastąpił Piotra Stokowca.

Facebook promuje prowokacje i ataki polityczne?

Wgodpodarce

Największe zaangażowanie użytkowników Facebooka generują treści negatywne i mowa nienawiści oraz posty obraźliwe - wynika z wewnętrznego raportu badaczy tej platformy. Jej szef Mark Zuckerberg ma być przeciwny jakimkolwiek zmianom algorytmów w obawie przed utratą zaangażowania użytkowników – informuje portal wirtualnemedia.pl

Znów awantura pod siatką z udziałem Kubiaka – tylko to mu zostało?

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Po najbardziej dramatycznym spotkaniu turnieju Słoweńcy pokonali 3:1 Polaków i to oni zagrają w wielkim finale turnieju. Reprezentacja tego kraju wygrała z naszą drużyną na czwartych kolejnych mistrzostwach Europy. Duże emocje wzbudziła sytuacja z czwartego seta, kiedy Polakom nie szło i doszło do spięcia, gdy Michał Kubiak sprowokował świetnie grającego rywala, Tine Urnauta. Po tym […]

Что можно отметить в этот день

Bartosz Kurek: mecz trwałby krócej gdyby nie Michał Kubiak - Onet

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Bartosz Kurek: mecz trwałby krócej gdyby nie Michał Kubiak  Onet
  3. To, co zrobili Polacy w półfinale ME, jest niewytłumaczalne. Jak tak można?  Sport.pl
  4. Polska - Słowenia, mistrzostwa Europy siatkarzy. Słoweńcy grzmią po meczu - Sport  Onet
  5. Wiadomości: Znów awantura pod siatką z udziałem Kubiaka - tylko to mu zostało?  Strefa Siatkówki - Mocny Serwis

USA. Mobilizacja służb. Przez Waszyngton przeszła demonstracja poparcia dla osób, które atakowały Kapitol - Wiadomosci Gazeta.pl

1. USA. Mobilizacja służb. Przez Waszyngton przeszła demonstracja poparcia dla osób, które atakowały Kapitol  Wiadomosci Gazeta.pl
  2. USA. Demonstracja pod Kapitolem. Zwolennicy Trumpa w obronie "więźniach politycznych"  Interia
  3. USA. Demonstracja pod Kapitolem. Zwolennicy Trumpa mówią o "więźniach politycznych"  polsatnews.pl