2021

Новости за 12.10.2021

Polacy przerażeni. Chronili głowy

SportoweFakty.wp.pl

Polacy zdobyli gola na stadionie w Tiranie i się zaczęło! W stronę cieszących się zawodników poleciały butelki, a sędzia zmuszony był przerwać mecz!

Albania - Polska: Mecz wznowiony

Polsatnews.pl (sport)

Mecz Albania - Polska w Tiranie w eliminacjach piłkarskich mistrzostw świata został wznowiony po trwającej prawie 20 minut przerwie. Wcześniej sędzia Clement Turpin przerwał zawody w 79. minucie z powodu niewłaściwego zachowania fanów gospodarzy, przy prowadzeniu biało-czerwonych 1:0.

El. MŚ 2022: Wyniki i skróty wtorkowych meczów - 12.10 (WIDEO)

Duńczycy obok Niemców są drugą reprezentacją, która zagra w MŚ 2022. Wszystko za sprawą zwycięstwa nad Austrią (1:0). Awansu na mundial nie wywalczyli Anglicy, którzy niespodziewanie zremisowali u siebie z Węgrami 1:1. Niezwykle ważny triumf odnieśli w tej grupie Polacy, którzy w Tiranie pokonali Albanię 1:0. Z kolei hat-trickiem dla Portugalii popisał się Cristiano Ronaldo, a jego drużyna wygrała z Luksemburgiem 5:0. Sprawdźcie wyniki i zobaczcie skróty wtorkowych meczów el. MŚ 2022.

Wojciech Ferens: Wierzę w potencjał drużyny

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Za nami dwie kolejki zmagań plusligowych sezonu 2021/2022. Mimo że zawodnikom Cuprum nie brakuje waleczności i poświęcenia na boisku, na razie nie odnotowali jeszcze zwycięstwa. Dwukrotnie jednak byli o włos od tie-breaka. – Mamy mnóstwo swoich szans, dużo piłek bronimy. Teraz trzeba zamieniać to na wygrane sety i mecze. Będziemy na pewno pracować nad skutecznością […]

Na granicy z Białorusią stanie mur. Rząd przyjął projekt ustawy

Gazeta Wyborcza

Rada Ministrów przyjęła właśnie projekt ustawy o budowie zabezpieczenia granicy Polski z Białorusią. Projekt, który zostanie skierowany teraz do Sejmu, zakłada stworzenie solidnej, wysokiej zapory, wyposażonej również w system monitoringu oraz detekcji ruchu - poinformował we wtorek szef MSWiA Mariusz Kamiński.

Znamy uczestników III etapu Konkursu Chopinowskiego

Rzeczpospolita

Decyzją Jury XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina pod przewodnictwem Katarzyny Popowej-Zydroń do III etapu zakwalifikowało się 23 uczestników reprezentujących 11 krajów.

Marianna Schreiber u Wojewódzkiego. Szok! Mąż nie będzie zadowolony z tego wyznania - Super Express

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Marianna Schreiber u Wojewódzkiego. Szok! Mąż nie będzie zadowolony z tego wyznania  Super Express
  2. Żona ministra PiS przerywa milczenie. Mówi o "Top Model" i "lex TVN"  o2
  3. Marianna Schreiber pokazała SMS-a od swojego byłego nauczyciela: "Zeszmaciła się pani"  Pudelek
  4. Żona ministra: chciałam, aby mój mąż zwrócił uwagę na to, co czuję  Wiadomości - Onet
  5. Marianna Schreiber - mąż, wiek, Top Model, zdjęcia, wzrost, wykształcenie, Instagram  Radio Eska
  6. Zobacz... Читать дальше...

Iga Świątek wyeliminowana z Indian Wells

Dziennik

Iga Świątek przegrała z Łotyszką Jeleną Ostapenko 4:6, 3:6 w 1/8 finału prestiżowego turnieju tenisowego WTA w Indian Wells. Polce nie udał się rewanż za porażkę w ich jedynym wcześniejszym pojedynku w 2019 roku w Birmingham.

Sensacja w starciu rywali Polaków

Dużo działo się we wtorek w grupie eliminacji MŚ 2022, w której rywalizuje Polska. Pozbawiona energii Anglia straciła pierwsze punkty na Wembley. Węgrzy pokazali pazur i zasłużenie zremisowali 1:1.

Występy legionistów w reprezentacjach

Legioniści

Joel Abu Hanna wybiegł w podstawowym składzie Izraela w wygranym 2-1 meczu eliminacji mistrzostw świata 2022 z Mołdawią i spędził na murawie 45 minut. Filip Mladenović pojawił się na placu gry w 88. minucie w wygranym 3-1 spotkaniu Serbii z Azerbejdżanem. W drużynie Kosowa na ławce rezerwowych znalazł się Lirim Kastrati, a w zespole Ukrainy - Ihor Charatin.

Albania - Polska NA ŻYWO. Skandal, sędzia przerwał mecz! Wyniki i relacja live. El. MŚ - Reprezentacja Polski - Przegląd Sportowy

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Albania - Polska NA ŻYWO. Skandal, sędzia przerwał mecz! Wyniki i relacja live. El. MŚ - Reprezentacja Polski  Przegląd Sportowy
  2. Albania - Polska NA ŻYWO. Trwa kluczowy mecz! Relacja i wynik live El. MŚ - Piłka nożna  Onet Sport
  3. El. MŚ: Skandal w Tiranie! Po golu dla Polski kibice przerwali mecz  Sportowefakty
  4. Polscy kibice zaatakowani pod stadionem w Tiranie! "Jest gorąco i niebezpiecznie" [WIDEO]  Meczyki.pl
  5. Polska — Albania. Gramy o wszystko, to może być koniec dla tej drużyny. Читать дальше...

Joanna Moro usilnie walczy o ŻENADĘ ROKU. Poleciała na kolejne wakacje i opisuje: "Dla mnie to moja codzienność, KAŻDY MA WYBÓR" - Pudelek

1. Joanna Moro usilnie walczy o ŻENADĘ ROKU. Poleciała na kolejne wakacje i opisuje: "Dla mnie to moja codzienność, KAŻDY MA WYBÓR"  Pudelek
  2. Joanna Moro znów wywołała aferę! Poszło o wakacje i pieniądze!  pomponik.pl
  3. Joanna Moro chwali się, że zostawiła męża. Uciekła z córką na drugi koniec Europy: „Od dziś podróżujemy we dwie…”  JastrzabPost
  4. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Лучшей певицей жанра поп-опера по версии премии WOMAN AWARD стала Натали Орли

Albania - Polska: Mecz przerwany po golu Karola Świderskiego

Do niecodziennej sytuacji doszło w Tiranie podczas meczu eliminacyjnego Albania - Polska. Po tym, jak Biało-Czerwoni zdobyli bramkę po strzale Karola Świderskiego - kibice gospodarzy zaczęli rzucać butelki w stronę naszych zawodników. Sędzia Clement Turpin przerwał w 78. minucie mecz i piłkarze obu drużyn udali się do szatni.

USA. Biały Dom: prymat prawa federalnego w sprawie obowiązku szczepień