2021

Новости за 21.11.2021

Dramat Legii Warszawa trwa! Wielkie emocje i gol w 96. minucie!

Sport.pl

Legia Warszawa z siódmą porażką z rzędu w ekstraklasie! Tym razem lepszy od mistrza Polski okazał się Górnik Zabrze, który zwyciężył 3:2, strzeliwszy zwycięskiego gola w 96. minucie gry! Bohaterem zabrzan był rezerwowy Krzysztof Kubica.

Złota Piłka dla Polaka będzie jak Oscar czy Nagroda Nobla

Interia.pl

Szymborska, Wajda, Reymont, Kamiński, Skłodowska-Curie, Miłosz. Jeżeli Robert Lewandowski otrzyma Złotą Piłkę, to zapewne zostanie postawiony w jednym szeregu z polskimi zdobywcami Oscara czy Nagrody Nobla. Profanacja? Skądże znowu - międzynarodowe uznanie dla Polaka.

Co za thriller w meczu Legii!

SportoweFakty.wp.pl

Legia odwróciła mecz w drugiej połowie o 180 stopni, ale decydujący głos należał do Górnika. Dzięki bramce w doliczonym czasie gry zabrzanie wygrali to szalone spotkanie 3:2. Przełamał się za to Lukas Podolski.

Dramat Legii trwa. Podniosła się z 0:2, by przegrać w ostatniej akcji meczu [WIDEO]

Dziennik

Broniąca mistrzostwa Polski Legia Warszawa przegrała w Zabrzu z Górnikiem 2:3 w niedzielnym meczu 15. kolejki piłkarskiej ekstraklasy, doznając siódmej porażki z rzędu. Swoje pierwsze gole dla gospodarzy zdobyli Erik Janza i Lukas Podolski, a decydująca bramkę zdobył w szóstej minucie doliczonego czasu Krzysztof Kubica.

Szef MKOl Thomas Bach odbył wideorozmowę z tenisistką Shuai Peng

Polsatsport.pl

Przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Thomas Bach odbył w niedzielę wideorozmowę z Shuai Peng. Chińska tenisistka nie dawała znaku życia od chwili, gdy na początku listopada oskarżyła byłego wicepremiera swojego kraju o gwałt.

LE piłkarek ręcznych. Awans Zagłębia do fazy grupowej

Dziennik

Piłkarki ręczne Zagłębia Lubin pokonały 33:29 (18:11) Zwiezdę Zwieniegorod z Rosji w meczu rewanżowym trzeciej rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Pierwsze spotkanie również wygrał polski zespół i awansował do fazy grupowej rozgrywek.

Fenomenalny mecz w Zabrzu! Górnik wygrywa z Legią!

Interia.pl

Górnik Zabrze rozegrał fantastyczną pierwszą połowę, podopieczni Jana Urbana zdobyli w tym okresie dwa gole. Legia Warszawa zmartwychwstała jednak w drugiej i grając z rozmachem, wyrównała. Dwie różne połowy, ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-2 po golu w doliczonym czasie! Co za emocje!

Polacy ocenili Andrzeja Dudę. Najnowszy sondaż WP nie pozostawia złudzeń - WP Wiadomości

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Polacy ocenili Andrzeja Dudę. Najnowszy sondaż WP nie pozostawia złudzeń  WP Wiadomości
  2. Sondaż. Andrzej Duda ma powód do zmartwień. Ponad połowa Polaków źle ocenia jego prezydenturę  Wiadomosci Gazeta.pl
  3. Sondaż. Większość Polaków negatywnie ocenia Andrzeja Dudę  Wprost.pl
  4. Sondaż: Złe wieści dla prezydenta Dudy. Polacy zabrali głos  Do Rzeczy
  5. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Skończyli jak zawsze

Legioniści

Legia Warszawa przegrała w niedzielnym ligowym spotkaniu w Zabrzu z Górnikiem 2-3. Gracze Marka Gołębiewskiego przegrywali do przerwy dwoma bramkami, a po przerwie potrafili odwrócić losy spotkania. Gole dla Legii strzelili Mateusz Wieteska i Ernest Muci. W doliczonym czasie na 3-2 bramkę zdobył jednak Kubica.

PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa przegrała w Zabrzu. Gol Lukasa Podolskiego

Broniąca mistrzostwa Polski Legia Warszawa przegrała w Zabrzu z Górnikiem 2:3 w niedzielnym meczu 15. kolejki PKO Ekstraklasy, doznając siódmej porażki z rzędu. Swoje pierwsze gole dla gospodarzy zdobyli Erik Janza i Lukas Podolski, a decydująca bramkę zdobył w szóstej minucie doliczonego czasu Krzysztof Kubica.

LIVE!: Górnik 3-2 Legia (KONIEC)

Legioniści

Bezpośrednią transmisję z meczu Górnik Zabrze - Legia Warszawa przeprowadzą stację TVP Sport i Canal+ Premium. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Ile pieniędzy straci Barbara Kurdej-Szatan w wyniku afery? Tyle dostawała za post - Kultura Onet

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Ile pieniędzy straci Barbara Kurdej-Szatan w wyniku afery? Tyle dostawała za post  Kultura Onet
  2. TYLKO NA PUDELKU: Losy książki o Barbarze Kurdej-Szatan wiszą na włosku? "Nie może jej promować. JEST ZAŁAMANA"  Pudelek
  3. Tyle pieniędzy straci Barbara Kurdej-Szatan. Podano kwotę  o2
  4. Barbara Kurdej-Szatan straci sporo pieniędzy przez skandal! Podano kwotę  pomponik.pl
  5. Barbara Kurdej-Szatan cytuje Konopnicką. Chodzi o migrantów i środowiska LGBT?  fakt.pl
  6. Zobacz... Читать дальше...

Представители Росгвардии приняли участие в совещании Комитета Совета Федерации по обороне и безопасности

Szef MKOl-u rozmawiał z "zaginioną" tenisistką

Interia.pl

Szef MKOl odbył wideorozmowę z Shuai Peng

Dziennik

Granerud: Po kwalifikacjach czułem, że mogę wykrzesać z siebie więcej metrów

Skokinarciarskie.pl

Sezon nowy, ale zwycięzca stary. Po wczorajszym trzecim miejscu Halvor Egner Granerud powrócił na najwyższy stopień podium. Jednocześnie poprawił pewien rekord... Już wczoraj Granerud zaprezentował wysoką formę, uzyskując najlepsze wyniki w serii próbnej i pierwszej rundzie konkursowej. W finale jednak......

Токио (ATP). 1-й круг. Хуркач сыграет с Гироном, Берреттини – с ван де Зандшульпом

Как в Москве с 2010 года реализуют программу по строительству православных храмов