2022

Новости за 05.05.2022

Benzema wyrównał osiągnięcie "Lewego"

SportoweFakty.wp.pl

Karim Benzema rozgrywa doskonały sezon i zmierza po koronę króla strzelców Ligi Mistrzów, a może ją zdobyć z nieprawdopodobnym licznikiem goli!

Real dokonał niemożliwego. Odwrócił losy awansu do finału LM golami po 90. minucie meczu - Sport.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Real dokonał niemożliwego. Odwrócił losy awansu do finału LM golami po 90. minucie meczu  Sport.pl
  2. Szaleństwo na Santiago Bernabeu! Cudowne odrodzenie Realu Madryt!  Sportowefakty
  3. Real – City: Znamy składy!  RealMadryt.pl
  4. Nietypowa prośba Nadala. Szybko się uwinął, by zdążyć na Santiago Bernabeu  Sport.pl
  5. Rafael Nadal zdążył na mecz. Został przyłapany na trybunach  Sportowefakty
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Autoprezentacja — w jaki sposób kreować swój wizerunek?

BusinessInsider.com.pl

Budowanie więzi z innymi osobami zależy od wielu czynników. Niezwykle istotne są takie, które odzwierciedlają stosunek danego człowieka do otoczenia, a więc np. werbalne i niewerbalne sposoby komunikacji. Uzyskane na podstawie tego informacje w pewien sposób obrazują charakter jednostki, dlatego zbiór wszystkich ukazywanych przez nią cech to autoprezentacja. Jakie są jej najważniejsze zasady? Czy można wykształcić umiejętność korzystnego przedstawiania siebie?

Szaleństwo! Kapitalny półfinał w Madrycie!

Niebywałe rzeczy działy się w końcówce meczu w Madrycie. Real był już niemal za burtą Ligi Mistrzów, ale doprowadził do dogrywki i zwyciężając Manchester City 3:1 został finalistą!

Liga Mistrzów. Real Madryt – Manchester City: wynik, strzelcy, relacja (sport.tvp.pl) - TVP SPORT

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Liga Mistrzów. Real Madryt – Manchester City: wynik, strzelcy, relacja (sport.tvp.pl)  TVP SPORT
  3. De Bruyne: Stać nas na wyciśnięcie maksimum z tego dwumeczu  RealMadryt.pl
  4. Benzema wyrównuje rekord Ronaldo - weszlo.com  Weszło

Yuri Ribeiro kontuzjowany. Nie zagra do końca sezonu

Sport.pl

Kłopoty trenera Aleksandara Vukovicia. Jak donoszą "legioniści.com" urazu nabawił się Yuri Ribeiro. Tym razem ucierpiał mięsień przywodziciela obrońcy warszawskiego klubu. Trener Legii Warszawa nie będzie mógł skorzystać z usług Portugalczyka do końca sezonu.

Liga Mistrzów. Niebywały thriller w Madrycie! Real wrócił z zaświatów

Sport w INTERIA.PL

Po fenomenalnym finiszu Real Madryt pokonał Manchester City 3-1 w rewanżowym półfinale Ligi Mistrzów. "Królewscy" pierwszy celny strzał oddali w 90. minucie (!), a potem pogrążyli rywala w dogrywce. Bohaterem spotkania okazał się rezerwowy Rodrygo, który dwoma trafieniami odwrócił losy spotkania w niespełna 120 sekund.

Совладелец «ТЕХНОНИКОЛЬ» Игорь Рыбаков запустил на Дальнем Востоке бизнес-клуб «Эквиум»

PlusLiga: świetna walka o brąz

To było długie, choć miłe dla oka spotkanie. Siatkarze PGE Skry Bełchatów przegrali w pierwszym starciu o trzecie miejsce PlusLigi z Aluronem CMC Wartą Zawiercie 2:3 po meczu zawierającym ogromną dawkę emocji.