Lit jest przyszłością, ale i wyzwaniem dla motoryzacji. Możemy się spodziewać więc kolejnych informacji o inwestycjach powiązanych z tym metalem.

Jednoznaczne komentarze po meczu Polska - Włochy w finale MŚ 2022 - Sport.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Jednoznaczne komentarze po meczu Polska - Włochy w finale MŚ 2022  Sport.pl
  2. Szalony mecz w Spodku! Znamy brązowych medalistów  Sportowefakty
  3. Polska - Włochy NA ŻYWO. Relacja. Jaki wynik? Finał. Mistrzostwa Świata - Mistrzostwa Świata Siatkarzy  Przegląd Sportowy
  4. Polska wcale nie przegrała. To srebro może dać więcej, niż dało złoto z 2014 roku  Sport.pl
  5. Brazylijczycy trzecią drużyną świata  Niezalezna.pl
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości... Читать дальше...

Polska - Włochy. Finał MŚ siatkarzy 2022. Skrót meczu. WIDEO (Polsat Sport)

Interia.pl

Mistrzowie Europy mistrzami świata. Fantastyczna atmosfera w katowickim Spodku poniosła polskich siatkarzy w pierwszym secie, ale później było trudniej. Drużyna prowadzona przez Nikolę Grbicia przegrała finał mistrzostw świata z Włochami 1:3. I tak polska kadra kończy jednak turniej z trzecim z rzędu medalem mundialu.

Srebro dla Polski, złoto dla Italii!

Gosc Niedzielny

Polska uległa Włochom 1:3 w finale siatkarskich mistrzostw świata w katowickim Spodku. To była siatkówka na kosmicznym poziomie - niestety, głównie jednak po stronie włoskiej.

Polacy nagrodzeni. Znamy MVP mistrzostw

SportoweFakty.wp.pl

W zakończonych właśnie mistrzostwach świata siatkarzy najlepsza okazała się reprezentacja Włoch. Nic dziwnego, że 3 jej przedstawicieli otrzymało nagrody indywidualne. W gronie wyróżnionych znaleźli się również Polacy.

Уссурийский ЛРЗ подтвердил соответствие международным стандартам, применяемым на производстве железнодорожной промышленности

Znaczny wzrost nielegalnej migracji w Austrii i Niemczech

Interia.pl

Po zniesieniu ograniczeń w poruszaniu się po Europie spowodowanych pandemią koronawirusa wyraźnie wzrósł ruch migracyjny. Dziennik "Welt am Sonntag" informuje, że dotyczy to szczególnie tzw. szlaku bałkańskiego, którym coraz więcej migrantów z Syrii czy Afganistanu dociera do Republiki Federalnej.

Trzech Polaków w drużynie marzeń MŚ 2022. Zasłużone MVP dla Włocha

Sport.pl

Reprezentacja Polski kończy mistrzostwa świata w siatkówce ze srebrnymi medalami. Mimo to biało-czerwoni zostali docenieni przy nagrodach indywidualnych. Kamil Semeniuk został jednym z dwóch najlepszych przyjmujących, Mateusz Bieniek - jednym z dwóch najlepszych środkowych, a Bartosz Kurek został najlepszym atakującym.

Milik strzelił gola w 95. minucie. Oszalał ze szczęścia i... gol anulowany, czerwona kartka. Dantejskie sceny [WIDEO]

Sport.pl

Wszyscy widzieli już bohatera w Arkadiuszu Miliku. Strzelił zwycięskiego gola w 95. minucie meczu z US Salernitaną. Cały stadion wpadł w euforię, a on aż zdjął koszulkę, nie zważając na to, że zostanie przez to wyrzucony z boiska. Wtem wkroczył sędzia, który anulował bramkę Polaka, ale kartki cofnąć już nie mógł. Milik został z niczym, a kartki obejrzały jeszcze cztery inne osoby.