Новости за 14.04.2023

Przełamanie Schalke 04. Hertha Berlin na dnie. Gol Polaka - Sportowefakty

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Przełamanie Schalke 04. Hertha Berlin na dnie. Gol Polaka  Sportowefakty
  2. 92. minuta. Do piłki podchodzi Kamiński. Cóż to było za uderzenie! On wrócił! [WIDEO]  Sport.pl
  3. Marcin Kamiński strzelił gola z wolnego w Bundeslidze! Schalke bije Herthę w meczu na dnie tabeli [WIDEO]  Meczyki.pl
  4. Polak na ustach Niemców po tym, co zrobił przy rzucie wolnym [WIDEO]  Sportowefakty
  5. Wymarzony powrót Polaka po kontuzji. Piękny gol w kluczowym meczu  Interia Sport
  6. Zobacz... Читать дальше...

Francja: reforma emerytalna w większości zgodna z konstytucją. Emocje na ulicach nie słabną - Gazeta Wyborcza

1. Francja: reforma emerytalna w większości zgodna z konstytucją. Emocje na ulicach nie słabną  Gazeta Wyborcza
  2. Reforma emerytalna. Francja zadecydowała  Money.pl
  3. Macron triumfuje. Rada Konstytucyjna zatwierdziła kontrowersyjną reformę. Na ulicach znów gorąco  next.gazeta.pl
  4. Starcia z policją we Francji. Zatwierdzono zmiany prawa emerytalnego  Interia Wydarzenia
  5. Francja. Jest decyzja ws. reformy Macrona. Znów protesty w Paryżu | Wiadomości Radio ZET  Wiadomości... Читать дальше...

Wygraj bilet na mecz Legia - Lech od Fortuny!

Legioniści

Bilety na niedzielny mecz Legia - Lech zostały już kilka dni temu wyprzedane, ale mamy dla was niespodziankę! Sponsor Legii, Fortuna - zakłady bukmacherskie, ufundował 5 wejściówek na to spotkanie! Co trzeba zrobić? Prawidłowo odpowiedzieć na poniższe pytania.

Czarnek: Trzeba w tym sensie zlikwidować Kartę Nauczyciela - Do Rzeczy

1. Czarnek: Trzeba w tym sensie zlikwidować Kartę Nauczyciela  Do Rzeczy
  2. Zapowiedział rewolucyjne zmiany dla nauczycieli. "On nam dewastuje oświatę"  WP Wiadomości
  3. Wotum nieufności wobec ministra Czarnka. Jeden poseł wstrzymał się od głosu  Onet
  4. Wotum nieufności dla Czarnka bez zaskoczeń. "Jakby tę debatę puszczać w przedszkolach, to muchomorki by się  TOKFM.pl
  5. Czarnek w Sejmie. Zaskoczył słowami o kobietach  WP Wiadomości
  6. Zobacz wszystkie materiały w... Читать дальше...

Getafe CF - FC Barcelona w 29. kolejce LaLiga. Relacja na żywo

Sport w INTERIA.PL

W 29. kolejce LaLigi Barcelona na wyjeździe zmierzy się z Getafe. Podopieczni Xaviego po bezbramkowym remisie z Gironą, będą chcieli powrócić na zwycięską ścieżkę. Czy Robert Lewandowski ponownie wpisze się na listę strzelców?

"Polski" klub nie dał rady. Bolesna lekcja w hicie piątku, byli bez szans

Piątkowa odsłona 30. kolejki Serie A zakończyła się "polskim" meczem - w starciu Spezii z Lazio w barwach pierwszej z tych drużyn od pierwszej minuty zagrali bowiem Bartłomiej Drągowski i Przemysław Wiśniewski (nieco później do tego dołączył do nich na murawie Arkadiusz Reca). Ich ekipa nie sprawiła jednak niespodzianki i uległa "Biancocelestim" 0-3, tracąc szansę na większe odbicie się od granicy strefy spadkowej.

Budzisz: Czy można ot tak wziąć sobie tytuł cudzej książki?

wPolityce

"Wydawnictwo Znak wydaje książkę Galeottiego, (w oryginale 'The Weaponization of Everything'). Galeotti wydał swą książkę w styczniu 2022, ja zatytułowaną 'Wszystko jest wojną' na początku 2021 roku" - napisał na Twitterze Marek Budzisz.

Budzisz: Czy można od tak wziąć sobie tytuł cudzej książki?

wPolityce

Tlen dla Górnika Zabrze

SportoweFakty.wp.pl

Ważne zwycięstwo Górnika w Lubinie. Zabrzanie wynik otworzyli sześć minut po przerwie. Gospodarze mogli wyrównać, ale rzut karny zmarnował Filip Starzyński. W doliczonym czasie na 2:0 trafił Dani Pacheco.

Tlen dla Górnika Zabrze. Zmarnowany rzut karny w Lubinie - Sportowefakty

1. Tlen dla Górnika Zabrze. Zmarnowany rzut karny w Lubinie  Sportowefakty
  2. Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze: relacja na żywo. LIVE - Przegląd Sportowy  Przegląd Sportowy Onet
  3. Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze 0:2. „Trójkolorowi” zwyciężają i opuszczają strefę spadkową – Roosevelta 81  Roosevelta 81
  4. Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze. Arcyważny mecz w Lubinie. Górnik chce uciec ze strefy spadkowej, a Zagłębie jej uniknąć  Gazeta Wrocławska
  5. Górnik Zabrze musi uważać. Ośmiu... Читать дальше...

Wisła Kraków - Stal Rzeszów 3-1. SKRÓT. WIDEO

Skrót meczu Wisła Kraków - Stal Rzeszów 3-1. Bramki: 32. Fernandez (kar.), 35. Junca, 45+2. Rodado – 69. Poczobut (kar.) Wisła Kraków: Biegański – Duda, FErnandes, Igbekeme, Jaroch, Junca, Łasicki, Miki, Moltenis, Mula, Rodado Stal Rzeszów: Bąkowski – Danielewicz, Głowacki, Góra, Michalik, Mustafaev, Oleksy, Poczobut, Połowiec, Prokić, Wolski

В Москве и Подмосковье ударили первые майские заморозки

Bielica bohaterem! Obronił karnego i zapewnił Górnikowi cenne zwycięstwo

Górnik Zabrze odniósł niezwykle cenne zwycięstwo na wyjeździe. Podopieczni Jana Urbana – bez udziału Lukasa Podolskiego – pokonali 2:0 w Lubinie tamtejsze KGHM Zagłębie i awansowali w tabeli na 13. miejsce. Oddalili się tym samym na jeden punkt od strefy spadkowej, do której wrócili natomiast „Miedziowi”.

Efektowny kwadrans Wisły Kraków

Wisła Kraków rządziła w pierwszej połowie meczu ze Stalą Rzeszów i pokazała, że poprzednia porażka była wypadkiem przy pracy. Biała Gwiazda zdobyła gole potrzebne do zwycięstwa 3:1 w kwadransie przed przerwą.

WASILEWSKI: MASTERNAK O MISTRZA ŚWIATA PRZED WAKACJAMI!

Bokser.org (Boxing in Poland)

Jeszcze przed wakacjami Mateusz Masternak (47-5, 31 KO) zawalczy o mistrzostwo świata wagi junior ciężkiej. Jego rywalem będzie zasiadający na tronie IBF Jai Opetaia (22-0, 17 KO)!

Bundesliga. Schalke pokonało Herthę Berlin. Marcin Kamiński powrócił do wyjściowego składu i strzelił gola - TVP SPORT

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Bundesliga. Schalke pokonało Herthę Berlin. Marcin Kamiński powrócił do wyjściowego składu i strzelił gola  TVP SPORT
  5. Bundesliga. Schalke - Hertha 5:2. Gol Marcina... Читать дальше...