World News in Polish
Июль
2023

Новости за 27.07.2023

Tenis. Iga Świątek zadowolona z meczu drugiej rundy BNP Paribas Warsaw Open. ''Czuję postęp, zagrałam lepiej niż w pierwszej rundzie''

Dziennik Polski

Iga Świątek pokonała w meczu drugiej rundy Amerykankę Claire Liu 6:2, 6:2. Dzięki temu awansowała do ćwierćfinału turnieju BNP Paribas Warsaw Open. Po meczu na warszawskich kortach Legii nie ukrywała zadowolenia.
Liderka światowego rankingu o meczu, ćwierćfinale, dyspozycji i przyszłej rywalce.
Z turniejem pożegnała się rozstawiona z numerem drugim Czeszka Karolina Muchova.

Lech miażdżył po pierwszej połowie. W drugiej już tak różowo nie było

Sport.pl

Lech Poznań znakomicie się wita z rozpoczęciem zmagań w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy. Podopieczni Johna van den Broma wygrali 3:1 z Żalgirisem Kowno po golach Dino Hoticia, Antonio Milicia i Radosława Murawskiego. Trener klubu z Wielkopolski mógł tylko się uśmiechać i oklaskiwać swoich piłkarzy, ale tylko w pierwszej połowie. Lech jest zatem blisko awansu do trzeciej rundy.

Koncert Lecha Poznań w pierwszej połowie

SportoweFakty.wp.pl

Koncertowa pierwsza połowa, a potem mizeria. Lech Poznań i tak jednak wygrał z Żalgirisem Kowno 3:1 i jest zdecydowanym faworytem do awansu do III rundy eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy.

Koncert Lecha w pierwszej połowie, awans blisko. Żalgiris cierpiał na poznańskim Grunwaldzie

Sport w INTERIA.PL

Lech Poznań jest bardzo blisko awansu do trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Pierwszą połowę z Żalgirisem Kowno zagrał niemal perfekcyjnie, nie pozwolił rywalowi na nic, a sam strzelił trzy gole. I jak to w piłce bywa, drugą już odpuścił, co wykorzystali Litwini - zdobyli honorową bramkę. Ta bramka powoduje, że przed rewanżem w Kownie wciąż mogą wierzyć, choć patrząc na różnicę klas, ich awans byłby sensacją. I zarazem kompromitacją dla poznaniaków.

Miło, łatwo i przyjemnie. Lech Poznań z niezłą zaliczką przed rewanżowym starciem z Żalgirisem Kowno. Awans niemal pewny

Gazeta Poznanska

W pierwszej połowie Lech Poznań zagrał koncertowo. W drugiej połowie wkradło się rozprężenie. Tak czy inaczej, Kolejorz ma niezłą zaliczkę przed rewanżem. Niebiesko-biali w czwartkowy wieczór pokonali litewski Żalgiris Kowno 3:1 (3:0). Pierwsze skrzypce rozegrał nowy nabytek Lecha, Dino Hotić, który do momentu zejścia, był na boisku wszędzie, a na dodatek zdobył swoje premierowe trafienie w barwach Kolejorza, prezentując efektowną cieszynkę.

Skromna wygrana Austrii z Boracem

Legioniści

Jeżeli Legia wygra w najbliższy czwartek przy Łazienkowskiej z Ordabasami Szymkent, w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy zmierzy się ze zwycięzcą pary Austria Wiedeń - Borac Banja Luka. Pierwsze spotkanie obydwu zespołów, rozegrane w stolicy Austrii, zakończyło się wygraną gospodarzy 1-0, po bramce Harisa Tabakovicia w 90+4 min. Rewanż zaplanowano na 3 sierpnia, godz. 20:30 w Banja Luce.

Lech Poznań ograł Żalgiris Kowno w eliminacjach Ligi Konferencji. Dwie sprawy zmąciły sielankę: uraz i przestój po stracie gola - Gol24

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Lech Poznań ograł Żalgiris Kowno w eliminacjach Ligi Konferencji. Dwie sprawy zmąciły sielankę: uraz i przestój po stracie gola  Gol24
  2. EL. LKE: LECH - ŻALGIRIS, ZADANIE WYKONANE! GOL DEBIUTANTA | SKRÓT II RUNDY  TVP Sport
  3. Lech Poznań - Żalgiris Kowno: relacja na żywo. Gra o awans! Wynik LIVE - Przegląd Sportowy  Przegląd Sportowy Onet
  4. Lech Poznań zszokował Polskę meczem z Żalgirisem. Jakiś koszmar  Interia Sport
  5. Lech Poznań wygrał z drużyną z Litwy 3:1. Za... Читать дальше...

Lech Poznań wykonał krok w stronę awansu do III rundy eliminacji Ligi Konferencji. Niesiony dopingiem ponad 26 tys. kibiców pokonał u siebie Żalgiris Kowno 3:1. Trafili kolejno Dino Hotić, Antonio Milić i Radosław Murawski. Nie wszystko ułożyło się jednak po myśli trenera Johna van den Broma. Drugą połowę "wygrali"... Litwini.

Czołowy polski klub siatkarski podjął decyzję w sprawie trenera

Polsatnews.pl (sport)

Maciej Biernat w sezonie 2023/24 nadal będzie trenerem siatkarek Grot Budowlanych Łódź. Rolę szkoleniowca łódzkiego klubu objął w lutym 2022 roku. Wcześniej pełnił w nim funkcje statystyka drużyny oraz asystenta trenera. W sztabie trzeciej drużyny poprzedniego sezonu Tauron Ligi zaszły niewielkie zmiany.

"Bezpieczny kredyt 2 proc.". Realna cena dużo wyższa - Money.pl

1. "Bezpieczny kredyt 2 proc.". Realna cena dużo wyższa  Money.pl
  2. Pierwszy bank poinformował, że nie zaoferuje "Bezpiecznego kredytu 2 proc."  Bankier.pl
  3. Bezpieczny kredyt 2 proc. wcale nie jest na 2 proc. Co trzeba wziąć pod uwagę?  BusinessInsider
  4. Ile naprawdę kosztuje „Bezpieczny kredyt 2 proc.”? - rp.pl  Rzeczpospolita
  5. Bezpieczny Kredyt 2 proc.” - ile podpisano umów na "Pierwsze Mieszkanie"?  SuperBiz.SE.pl
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości... Читать дальше...

Dwie twarze Lecha w Lidze Konferencji. Kontuzja kluczowego gracza

Lech Poznań wygrał pierwszy mecz z Żalgirisem Kowno 3:1 w ramach drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Już po pierwszej połowie Kolejorz prowadził 3:0 i mógł spokojnie kontrolować boiskowe wydarzenia. W drugiej części to goście strzelili jedynego gola i napędzili stracha Lechitom. Radość w ekipie z Poznania może zmącić kontuzja Filipa Marchwińskiego. Rewanż odbędzie się 3 sierpnia na Litwie.

Dwie twarze Lecha w Lidze Konferencji. Kontuzja kluczowego gracza - polsatsport.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Dwie twarze Lecha w Lidze Konferencji. Kontuzja kluczowego gracza  polsatsport.pl
  4. "Tak słabej ekipy dawno tu nie było". Lech wygrał, ale pozostawił po sobie niedosyt  Meczyki.pl
  5. Lech zaczyna grę o Ligę Konferencji. Czas na Żalgiris [NA ŻYWO]  Piłka nożna
  6. Zobacz... Читать дальше...

Шапки женские вязаные на Wildberries, 2024 — новый цвет от 392 руб. (модель 466)

Brighton niewzruszone. Kolejna oferta odrzucona

Chelsea Live

Niedawno donosiliśmy o odrzuconej przez Brighton ofercie Chelsea za Moisesa Caicedo. Wówczas londyńczycy zaproponowali 70 mln funtów, obecnie scenariusz się powtórzył, z tym, że The Blues dołożyli do tej sumy kolejne 10 mln.

Po odejściu Kovacica i Kante Chelsea musi wzmocnić środek pola, a priorytetem na to miejsce jest Moises Caicedo. Wszystko wskazuje jednak na to, że Brighton mocno trzyma się swojej wyceny piłkarza, ustalonej na około 100 mln funtów.

W ostatnich godzinach Chelsea... Читать дальше...

Iga Świątek chce częściej grać w Polsce. Pod jednym warunkiem

Sport.pl

- Na pewno na koncert jednego muzyka pokonałabym taki dystans, jaki dla mnie pokonała fanka z Tajwanu - przyznaje Iga Świątek. A każdy, kto choć trochę zerka na wypowiedzi tenisistki, łatwo domyśli się, kogo miała na myśli. Polska tenisistka awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA w Warszawie, mimo że nie miała przy sobie słynnego zeszytu z notatkami. A w kraju chętnie grałaby częściej, ale pod jednym warunkiem.

Dworczyk stawia Tuskowi ultimatum po słowach o nielegalnym składowaniu odpadów. "Daję 24 godziny" - wiadomosci.gazeta.pl