Śmierć 4-latka w przedszkolu w Zabierzowie. Nieoficjalnie: Studzienka była przykryta płytą paździerzową - wiadomosci.gazeta.pl

1. Śmierć 4-latka w przedszkolu w Zabierzowie. Nieoficjalnie: Studzienka była przykryta płytą paździerzową  wiadomosci.gazeta.pl
  3. Tragedia w Zabierzowie. Mieszkańcy pytają o tajemniczy zbiornik  Wiadomości - Onet
  4. Zabierzów: 4-letni Marek utonął w przedszkolu. Dramatyczne szczegóły akcji  fakt.pl
  5. Tragiczna śmierć chłopca. Placu zabaw nikt nie kontrolował?  WP Wiadomości
  6. Zobacz wszystkie... Читать дальше...

GieKSa zwycięska w Toruniu

GKS Katowice

W piątek na lodowisku „Tor-Tor” w Toruniu doszło do pojedynku lidera Tauron Hokej Ligi-GieKSy z wiceliderem-KH Energą Toruń. Po końcowej syrenie więcej powodów do radości mieli nasi hokeiści, którzy zgarnęli komplet punktów, pozostając niepokonaną drużyną w lidze. Pierwsze minuty meczu przebiegły na obustronnym badaniu sił, przez co nie było zbyt wielu emocji na lodzie. W […]

Sergio Ramos podarował zwycięstwo Barcelonie! Co tam się stało?!

Sport.pl

Ponad pięć kwadransów piłkarze FC Barcelony grali dobrze, ale nie potrafili zdobyć gola w meczu przed własną publicznością z Sevillą. Dopiero wtedy zaledwie 16-letni Lamine Yamal tak zgrał piłkę w polu karnym, że nastrzelił Sergio Ramosa, który siedem lat temu wyprowadzał go za rękę na boisko Camp Nou. Były stoper Realu Madryt zdobył samobójczego gola, a FC Barcelona wygrała 1:0 i została liderem La Ligi.

Fatalne wieści dla Barcelony. Kolejny gwiazdor wypada z gry. Są pierwsze prognozy

Sport w INTERIA.PL

FC Barcelona broni w tym sezonie tytułu mistrza Hiszpanii, od początku rozgrywek nie unikając poważnych turbulencji. Xavi Hernandez nie może posłać do boju optymalnie zestawionej jedenastki z powodu kłopotów zdrowotnych swoich podopiecznych. Do kontuzjowanych obecnie Pedriego i Frenkiego de Jonga dołączył w piątkowy wieczór Raphinha. Brazylijczyk opuścił murawę w 35. minucie konfrontacji z Sevillą (1-0). Jego przerwa w grze potrwać ma przynajmniej miesiąc.

Były gracz Realu Madryt dał wygraną FC Barcelonie. Bezbarwny Robert Lewandowski - Sportowefakty

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Były gracz Realu Madryt dał wygraną FC Barcelonie. Bezbarwny Robert Lewandowski  Sportowefakty
  2. Sergio Ramos "bohaterem" Barcelony! Decydujący samobój w końcówce  Przegląd Sportowy Onet
  3. Sergio Ramos podarował zwycięstwo Barcelonie! Co tam się stało?!  Sport.pl
  4. Przyjęcie i strzał. Fani Barcy oszaleli po golu "Lewego"  Sportowefakty
  5. Samobój Sergio Ramosa dał zwycięstwo FC Barcelona! Niesamowita historia w meczu mistrzów Hiszpanii [WIDEO]  Meczyki.pl
  6. Zobacz... Читать дальше...

Były gracz Realu dał wygraną Barcelonie

SportoweFakty.wp.pl

Długo męczyli się piłkarze FC Barcelony w domowej potyczce z Sevillą. Gospodarzy uratował były gracz Realu Madryt Sergio Ramos, który w 76. minucie trafił do własnej bramki.

La Liga. FC Barcelona pokonała Sevillę. Sergio Ramos z samobójem - TVP SPORT

1. La Liga. FC Barcelona pokonała Sevillę. Sergio Ramos z samobójem  TVP SPORT
  3. FC Barcelona - Sevilla FC: relacja na żywo. Lewy i spółka szukają wygranej! LIVE - Przegląd Sportowy  Przegląd Sportowy Onet
  4. Sergio Ramos podarował zwycięstwo Barcelonie! Co tam się stało?!  Sport.pl
  5. Przyjęcie i strzał. Fani Barcy oszaleli po golu "Lewego"  Sportowefakty

Męczarnie Barcelony. Zwycięstwo dał… wróg publiczny numer 1

FC Barcelona bardzo długo męczyła się w piątkowy wieczór z Sevillą. Katalończycy próbowali różnych sposobów na pokonanie Orjana Nylanda, ale wciąż walili głową w ścianę. Z pomocą przybył im w 76. minucie wróg publiczny numer 1 w Barcelonie, Sergio Ramos. Doświadczony stoper interweniował po strzale Lamine’a Yamala na tyle niefortunnie, że trafił do własnej siatki. Jego samobój przesądził o zwycięstwie gospodarzy 1:0.

Karol Świderski wyróżniony przez kibiców. Niekwestionowany numer jeden! - Przegląd Sportowy Onet

Sport – Google News (pl)

1. Karol Świderski wyróżniony przez kibiców. Niekwestionowany numer jeden!  Przegląd Sportowy Onet
  2. Świderski jest prawdziwą gwiazdą w MLS! W jedynym zestawieniu z Messim  Sport.pl
  3. Messi pierwszy, Świderski siedemnasty. MLS przedstawiła raport  polsatsport.pl
  4. Amerykanie opublikowali ranking. Messi i Świderski w jednym zestawieniu  Sportowefakty
  5. Liga MLS: koszulki Interu Miami z nazwiskiem Lionela Messiego sprzedają się najlepiej  TVP Info

Jędrzejczyk zdyskwalifikowany na 2 mecze

Legioniści

Po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN, Komisja Ligi oddaliła protest złożony przez Legię Warszawa w sprawie czerwonej kartki dla Artura Jędrzejczyka w zaległym spotkaniu 6. kolejki Ekstraklasy Pogoń Szczecin – Legia Warszawa. Kolegium Sędziów nie dopatrzyło się rażącego błędu w decyzji arbitra. Na zawodnika nałożono karę dyskwalifikacji w 2 meczach Ekstraklasy.

Планетарий: условия для наблюдения Майских Акварид благоприятные, новолуние

Bajeczny gol Polaka w ekstraklasie. Pięć bramek na oczach Probierza [WIDEO]

Sport.pl

Piast Gliwice nie wygrał meczu w ekstraklasie od 11 sierpnia, gdy pokonał Raków Częstochowa 2:1. Po zwycięstwie z mistrzem Polski gliwiczanie zaliczyli serię czterech remisów z rzędu i przegrali 0:1 ze Śląskiem Wrocław. Ich ligowe przełamanie nastąpiło w drugim meczu ekstraklasy w piątek 29 września. Gliwiczanie pokonali Widzew Łódź 3:2, ale najwięcej po tym meczu będzie się mówiło o bramce Bartłomieja Pawłowskiego z rzutu wolnego.

Trwa 10. kolejka Ekstraklasy

Legioniści

Trwa 10. kolejka Ekstraklasy. Ciekawie zapowiadają się spotkania Pogoni z Lechem i Jagiellonii z Legią. Obydwa odbędą się w niedzielę. Słabo jak do tej pory spisują się beniaminkowie - wszystkie 3 zespoły plasują się w końcówce tabeli. Szansę na poprawę dorobku mają Puszcza i Ruch, którzy zmierzą się ze sobą. Z kolei ŁKS podejmie na własnym stadionie Cracovię. W każdym z piątkowych spotkań padło 5 goli.

Polki w grupie śmierci na IO w Paryżu?

Reprezentacja Polski siatkarek dość niespodziewanie wywalczyła awans na igrzyska olimpijskie z turnieju kwalifikacyjnego w Łodzi, eliminując Włoszki. Biało-Czerwone we Francji czeka jednak trudne zadanie, możliwa jest "grupa śmierci".

Borussia Dortmund wykorzystała szkolne błędy rywali - Sportowefakty

1. Borussia Dortmund wykorzystała szkolne błędy rywali  Sportowefakty
  2. Kosmiczny rajd w 95. minucie! Przebiegł prawie całe boisko [WIDEO]  Przegląd Sportowy Onet
  3. Bundesliga. Borussia Dortmund wskakuje na fotel lidera po wygranej nad Hoffenheim  TVP SPORT