12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
28
29 30 31

Новости за 16.07.2017

Kanoista Fuksa je popáté v řadě mistrem Evropy na pětistovce, triumfoval i kajakář Zavřel

Popáté v řadě se kanoista Martin Fuksa stal mistrem Evropy na pětistovce. V bulharském Plovdivu navíc vyhrál v nejlepším světovém čase 1:44,884 a přidal druhou medaili ke stříbru z kilometru. A zatímco čekal na předávání medailí, sledoval, jak se po vodě řítí pro titul evropského šampiona na pětistovce kajakář Jakub Zavřel. Také jedenadvacetiletý Zavřel vyhrál v nejlepším čase historie. Fuksa navíc skončil čtvrtý na dvoustovce. Stejné místo obsadil čtyřkajak Jakub Špicar, Daniel Havel, Radek Šlouf, Jan Štěrba na kilometru. Читать дальше...

V Bratislavě zabojujeme o medaile. Startuje MS juniorů a závodníků do 23 let

Už v pondělí 17. června startuje nejvýznamnější akce roku pro reprezentaci vodních slalomářů v kategorii juniorů a závodníků do 23 let. Na mistrovství světa Bratislavě bude mít český tým hned několik želízek v ohni, na čele s loni stříbrným Lukášem Rohanem, Václavem Chaloupkou nebo Matyášem Lhotou mezi singkanoisty, nebo kajakářku Amálii Hilgertovou. Až 475 sportovců ze 48 krajin světa bude bojovat o tituly v areálu vodních sportů Divoká voda v bratislavském Čunově.