28
29 30 31

Новости за 21.07.2017

Dvořák s Jandou získali titul na deblkanoi, mezi kajakářkami uspěly juniorky

V boji o domácí titul i nominaci na mistrovství světa v Račicích na kilometrové trati uspěla nově složená posádka deblkanoe Filip Dvořák a Tomáš Janda. Mezi kajakářkami na pětistovce zvítězila juniorka Sofie Kinclová. A závod na deblkajaku žen na kilometrové trati, kde je také otevřená šance na účast na světovém šampionátu v Račicích, vyhrály juniorky Štěpánka Sobíšková a Barbora Galádová. Titul na pětistovce kajakářů slavil Josef Dostál, který vyhrál i závod K2 1000 metrů společně s Pavlem Davídkem. Читать дальше...

První medaile z MS juniorů a závodníků do 23 let. Stříbro pro Fišerovou a Zimu

Až dvanáct finálových míst si v pátek (21.7) vybojovali čeští reprezentanti na mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let v Čunově, nedaleko Bratislavy. Kajakáři a singlkanoistky nakonec získali dvě stříbra a dva bronzy v podání Terezy Fišerové, Tomáše Zimy, Jana Bárty a bratrů Hegerových.