12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
28
29 30 31

Новости за 22.07.2017

Závod čtyřkajaků ovládly juniorky, na pětistovce deblkanoistů rozhodovala jediná setina

O šanci závodit na mistrovství světa v Račicích si vítězstvím v závodě čtyřkajaků na domácím šampionátu řekly juniorky Štěpánka Sobíšková, Barbora Galádová, Zuzana Štemberková a Barbora Betlachová, které závod ovládly výrazným rozdílem. Naopak velmi těsným výsledkem skončila pětistovka deblkanoistů, kterou o jedinou setinu vyhráli Petr Fuksa s Danielem Kořínkem.

Antonie Galušková juniorskou mistryní světa, Chaloupka stříbrný

Sobota (22.7) na mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let v areálu vodních sportů Divoká voda v Čunově přinesla až osm finálových míst pro české barvy a tři medaile. Kajakářka Antonie Galušková se stala juniorskou mistryní světa, Lucie Nesnídalová přidala ve stejné kategorii bronz a Václav Chaloupka vybojoval mezi singlkanoisty do 23 let stříbro.