Fotbal.idnes.cz
2017

Новости за 13.08.2017

Kartu jsem dostal za běh, žasl Kúdela. Co napsal rozhodčí do zápisu?

Když fotbalová Sparta nastoupí v Liberci, většinou se dějí věci. Ale to, co viděli fanoušci v deštivém nedělním večeru, už byl opravdu extrém. V divokém zápase padly jen dva góly, zato létaly nadávky, ostré zákroky a nakonec i tři červené karty.

Další články k tématu:
  • Zklamaný kouč Sparty: Tým v top formě by takový duel dotáhl k vítězství
  • Liberec - Sparta 1:1, domácí srovnali v devíti, hostům neuznali gól

Zklamaný kouč Sparty: Tým v top formě by takový duel dotáhl k vítězství

Znovu popřál novinářům česky pěkný večer, ale sám si ho určitě představoval zcela jinak. Andrea Stramaccioni, trenér fotbalové Sparty, z lavičky sledoval, jak jeho tým ztratil ideálně rozehrané utkání: nad Libercem vedl, hrál proti devíti, přesto nakonec bral jen bod za remízu 1:1.

• Kartu jsem dostal za běh, žasl Kúdela. Co napsal rozhodčí do zápisu?

United deklasovali West Ham, Tottenham v duelu s nováčkem nezaváhal

Dva góly dal Lukaku, po jednom Martial s Pogbou. Manchester United na úvod anglické Premier League smetl West Ham 4:0 a připsal si nejvyšší výhru ze všech. Tottenham, který v minulé sezoně skončil druhý, začal nový ročník také vítězně - Newcastle zdolal na jeho hřišti 2:0.

• Dvě vyloučení, tři góly, šokující prohra. Ztratili jsme hlavy, řekl Conte
  • Chelsea podlehla Burnley a dohrávala v devíti, City porazilo nováčka
  • Čech konečně začal sezonu v Arsenalu vítězně. Читать дальше...

Liberec - Sparta 0:1, skvělý Čivičův centr usměrňuje do sítě Frýdek

Na hřišti neoblíbeného protivníka, kde už pět let nevyhrála, Sparta nastupuje ve stejné sestavě, ve které před týdnem porazila Boleslav. Za Liberec nemohou hrát tři fotbalisté, které má Slovan ze Sparty půjčené. Utkání třetího kola začíná v 18 hodin a sledujeme ho v podrobném on-line přenosu.

• Plzeň i potřetí vyhrála, uspěla také Slavia. Slovácko dalo pět gólů

Karviná - Ml. Boleslav 0:1, po pěkné otočce uklízí míč k tyči Magera

Fotbalistům Mladé Boleslavi start ročníku nevychází. Vypadli z Evropské ligy, v domácí soutěži v obou zápasech prohráli. Ve třetím kole hrají na hřišti Karviné. Utkání začíná v 17 hodin, sledujte ho spolu s námi v podrobné on-line reportáži.

Teplice - Jablonec 1:1, hosté vedli, pak Hübschmanův faul potrestal Fillo

Na stadionu Teplic se fanoušci dočkali branek až v poslední desetiminutovce. Nejdřív se radovali hosté z Jablonce, které poslal do vedení střídající Mihálik, avšak krátce poté nesmyslně fauloval Hübschman náhradníka Červenku ve vápně a z penalty vyrovnal Fillo.