Fotbal.idnes.cz
2017

Новости за 28.08.2017

Baroš není zraněný vážně, brzy se vrátí k tréninku

Zranění kapitána ostravských fotbalistů Milana Baroše po nedělním utkání v Plzni je pouze lehčího charakteru. Pětatřicetiletý útočník Baníku si natáhl přitahovač a po několika dnech klidu by se znovu mohl zapojit do přípravy s mužstvem.

Další články k tématu:
  • Plzeň - Ostrava 3:0, nováčka zlomili střídající, závěr už byl exhibice

Brněnské fotbalisty povedou i v příštím kole Dostálek s Přerostem

Brněnské fotbalisty povedou i v příštím ligovém kole v Mladé Boleslavi trenéři Richard Dostálek a Lukáš Přerost. Po nečekané sobotní výhře nad Spartou (2:0) dostanou příležitost vést tým z lavičky i po reprezentační přestávce, podle původního záměru měli převzít mužstvo jen do duelu s Pražany.

• Musíme zapracovat na psychice hráčů, velí brněnský kouč Dostálek
  • Senzační vzkříšení. Našli fotbalisté Brna (staro)novou DNA?
  • Tohle si Sparta nezaslouží, hromoval... Читать дальше...

Koubek přestoupil ze Sparty do Rennes, podepsal smlouvu na čtyři roky

Francouzský prvoligový klub Stade Rennes vyhlásil do světa. „Český reprezentační brankář Tomáš Koubek podepsal smlouvu na čtyři roky. Vítej Tomáši.“ Přestup pětadvacetiletého sparťana byl tak definitivně potvrzen.

• Koubek chytal za Spartu nejspíš naposled. Odletěl na testy do Rennes

Češi před duely pravdy. Snad i po nich budeme mít naději, říká Jarolím

Nemohl mít v mužstvu všechny hráče, na které si ukázal. To však nic nemění na tom, že trenéra českých fotbalistů Karla Jarolíma čekají zápasy pravdy. "Doufám, že i po nich budeme mít naději na druhé místo ve skupině," řekl reprezentační kouč.

• Hušbauer se dočkal reprezentace. S ním kouč povolal i Lüftnera či Hovorku
  • O stavu fotbalové reprezentace. Kouč: Asi neřeknu, že jsme lepší než Němci
  • Trenér Jarolím povolal Klimenta s Bořilem, chybí Sivok či Škoda

Arsenal: šílený a nekoukatelný. Tohle je za hranou, tvrdí legenda Henry

Fanoušci, kteří sledovali popravu fotbalistů Arsenalu přímo v Liverpoolu na stadionu Anfield, se chytali za hlavy. Když se trenér Arséne Wenger ve druhém poločase zvedl z lavičky, bučeli na něj. Z výkonu jim muselo být stydno. Porážka 0:4 s rivalem však nebyla výjimkou, stává se z nich tradice.

• Liverpool ztrapnil Arsenal, Tottenham na výhru ve Wembley stále čeká
  • Potvrzeno. Wenger prodloužil smlouvu s Arsenalem. Tenhle klub miluju, říká

Schick má blízko do AS Řím, kluby domluvily roční hostování s opcí

Celé léto trvající sága kolem útočníka Patrika Schicka s největší pravděpodobností skončí v Římě. Tamní AS už se dohodlo se Sampdorií Janov na ročním hostování za 5 milionů eur a následné opci v hodnotě 33 milionů. Jednadvacetiletý fotbalista by se stal nejdražší klubovou akvizicí historie. Zbývá jednání o smlouvě a zdravotní prohlídka.

• Funkcionáři AS Řím a Sampdorie v úterý večer jednali o Schickovi
  • Schick začne trénovat se Sampdorií, přestup je ale stále ve hře
  • Další zvrat v přestupové sáze. Читать дальше...

Hušbauer se dočkal reprezentace. S ním kouč povolal i Lüftnera či Hovorku

Dva stopeři, tři záložníci. Trenér české fotbalové reprezentace Karel Jarolím na páteční kvalifikační utkání proti Německu a následné pondělní v Severním Irsku dodatečně nominoval Hovorku, Lüftnera, Hušbauera, Baráka a Hořavu.

Deset bodů? To není špatné, cení si olomoucký kapitán Vepřek

Tam, kde kapitán Slovácka Veliče Šumulikoski emoce rozdmýchával, snažil se je jeho olomoucký protějšek Michal Vepřek hasit. Během strkanice při odchodu do šaten přátelsky objal jednoho ze soupeřů, jako by mu chtěl vysvětlit, že je to zbytečné.

• Slovácko - Olomouc 0:0, domácí trefili břevno, duel však góly nenabídl
  • V Plzni i na Slavii gólová zábava, v Brně jenom sparťanský zmar
  • Duel Slovácka s Olomoucí plný emocí. Místo gólů létaly nadávky a pěsti

Konec jsme sehráli docela dobře, mínil sváteční střelec Limberský

Nebývá zvykem, aby David Limberský naskakoval do zápasu jako střídající hráč, ale v nedělním zápase proti ostravskému Baníku tato varianta nastala. A od kouče Vrby to bylo šťastné střídání. Opora zadních řad Viktorie Plzeň přišla na hřiště v 58. minutě na levý kraj obrany za Milana Havla a hned po šesti minutách natáhla ke střele, kterou poslala svůj tým do vedení.

• V Plzni i na Slavii gólová zábava... Читать дальше...

Blamáž a nepochopitelný gól navrch. Boleslav se propadla na dno

Tahle situace přesně charakterizuje současný stav mladoboleslavského fotbalu. Tomáš Přikryl poslal dlouhou přihrávku na vlastního brankáře, který nepochopitelně pustil pod nohou míč do své branky.