29
30 31

Новости за 12.03.2018

Potřeboval bych střídat tak pětkrát, ulevil si brněnský trenér Pivarník

První z klíčových zápasů jara fotbalistům Zbrojovky Brno ukázal, že boj o holý život v první lize pro ně bude ještě komplikovaný. Možná i víc, než si po předchozích vydařených dvou kolech připouštěli. Domácí duel s Mladou Boleslaví měl být bitvou o důležitý krok vstříc záchraně. Tou byl však jen devatenáct minut. Během nich dali hosté Brnu dva góly, herního rozkladu Zbrojovky využili ke třetímu úderu ve 30. minutě – a bylo po scénáři.

Totální fotbal. Není to snadné, ale už to bylo ono, řekl slávista Škoda

S trenérem Jindřichem Trpišovským slávistický fotbalista Milan Škoda po zápase žertoval: „Když jsem se v závěru ohlédl, vzadu stál jenom Jugas a devět nás útočilo. Takže tohle už je ten totální fotbal, ne?“ Hlavně díky povedenému závěru Slavia na domácím hřišti porazila Olomouc 3:1.