29
30 31

Новости за 18.03.2018

Debakl. Inter vstřelil Sampdorii pět gólů, čtyři z nich dal Icardi

Útočník Mauro Icardi přispěl čtyřmi góly k vítězství fotbalistů Interu Milán v 29. kole italské ligy 5:0 na hřišti Sampdorie Janov. Pětadvacetiletý Argentinec tak dosáhl na metu 100 soutěžních branek v italském klubu, stačilo mu to 172 utkání.

Další články k tématu:
  • Sassuolo vyhrálo na hřišti Udinese, Juventus pouze remizoval se SPAL

Bohemians - Teplice 0:0, v Ďolíčku se hraje přímý souboj o sedmé místo

Fotbalisté Bohemians hostí v jednom z nedělních zápasů 21. kola nejvyšší soutěže Teplice. Jde o souboj sedmého s osmým, vítěz se dostane na třicet bodů, což je hranice, která téměř jistě znamená záchranu. Sledujte utkání od 15 hodin minutu po minutě.