29
30

Новости за 01.09.2018

Slavia - Plzeň 4:0, penalty, červená, vítěz šlágru jde do čela

První velký zápas sezony zcela ovládli fotbalisté Slavie, v 7. ligovém kole porazili Plzeň 4:0 a vystřídali ji na prvním místě tabulky. Dvakrát se trefil Souček, další branky přidali Zmrhal a z penalty Stoch. Jeden pokutový kop ještě neproměnil Hušbauer, Viktoria pak dohrávala od 40. minuty bez vyloučeného Hubníka.

Další články k tématu:
  • Opava si vyšlápla na Jablonec, rozjetý Zlín smetl i Příbram

Liverpool vydřel v Leicesteru čtvrtou výhru, v patách mu zůstává Chelsea

Čtvrtý zápas, čtvrtá výhra. Liverpool i Chelsea vstoupily do nové sezony anglické ligy náramně a před reprezentační přestávkou zůstávají na čele tabulky. Liverpool, který v úvodním utkání víkendu porazil fotbalisty Leicesteru na jejich hřišti 2:1, prožívá nejlepší vstup do sezony od roku 1990. Chelsea doma skolila Bournemouth.