29
30

Новости за 19.09.2018

Plzeň - CSKA Moskva 2:1, krátce po půli snižuje z nenápadné akce Chalov

Velmi dobrý poločas odehráli plzeňští fotbalisté v úvodním utkání Ligy mistrů. Po prvních pětačtyřiceti minutách vedli nad CSKA Moskva 2:0, když oba góly vstřelil Krmenčík a na oba přihrával šajtlí Limberský. Hosté v úvodu druhé půle snižují na 1:2.

Další články k tématu:
  • Plzeňský kouč Vrba před Ligou mistrů: Neklepu se jako před sedmi lety
  • Potřetí na fotbalový ples. Plzeň je zdánlivě stejná, a přece tak jiná
  • Pár dní po losu jsem nezvedal telefon, říká plzeňský stoper Hubník
  • Plzeňská sázka k Lize mistrů. Читать дальше...

ONLINE: Místo gólů červená. Ronalda v Lize mistrů vyloučili, Schick nehraje

Jeho věčný rival Lionel Messi se v úterý v Lize mistrů předvedl hattrickem, Cristiano Ronaldo, při své pohárové premiéře v dresu Juventusu, opouštěl o den později scénu ve Valencii v slzách. Rozhodčí Felix Brych z Německa jej přísně vyloučil.

• Jsem zklamaný z otázky. Pochettina po prohře na Interu naštvali novináři
  • Když Paříž už není nepřekonatelná. Hráli jsme výtečně, chválil Klopp
  • Liverpool... Читать дальше...

Sampdoria remizovala s Fiorentinou, v Itálii jí patří čtvrté místo

Fotbalisté Sampdorie remizovali 1:1 s Fiorentinou v dohrávaném utkání 1. kola italské ligy, které bylo v srpnu odloženo po pádu janovského mostu. V tabulce je Sampdoria čtvrtá o skóre před středečním soupeřem, v případě vítězství se mohla posunout na druhou příčku za Juventus.