26
27 28 29 30 31

Новости за 20.10.2018

Juventus remizoval s Janovem, AS Řím bez Schicka prohrál se Spalem

V devátém kole italské Serie A favorité zatím ztrácejí. Juventus sice vedl díky zásahu Ronalda, nakonec však remizoval s Janovem 1:1. Fotbalisté AS Řím překvapivě prohráli na domácím hřiště se Spalem Ferrara 0:2. Od 20.30 hraje Neapol v Udine.

Další články k tématu:
  • Ronaldo gólem přispěl k výhře v Udine. Hrál Barák i Krejčí, Schick seděl

Real Madrid znovu prohrál, na domácím hřišti nestačil na Levante

Tohle může být definitivní konec trenéra Julena Lopeteguiho, fotbalisté Realu Madrid totiž prohráli v utkání 9. kola španělské ligy na vlastní půdě s Levante 1:2. Ve večerním šlágru prvního s druhým Barcelona přivítá Sevillu, jejíž branku stráží český gólman Tomáš Vaclík.