Slávisté před dánskou bitvou: Kodaň hraje takový jednodušší fotbal

Přestože vyrazili na obvykle chladný sever, narazili slávističtí fotbalisté v Kodani na přívětivější počasí než doma v Praze. Při večerním tréninku na stadionu Parken se mohli cítit ještě komfortněji, neb se připravovali pod zataženou střechou.

• Trpišovského asistent: Recept na Kodaň? Je zranitelná po ztrátě míče
  • Do Kodaně odletěli i Škoda s Teclem. Chceme minimálně bod, říkají slávisté
  • Vítězná generálka před duelem se Slavií. Kodaň v lize porazila Vejle

ONLINE: Barcelona vede nad Interem, Paříž opět zaostává za Neapolí

V sobotu vedl fotbalisty Monaka jako kouč poprvé, nyní Thierry Henry poznal, jaké to je trénovat v Lize mistrů. Francouzský vicemistr remizoval s belgickým FC Bruggy 1:1. Nerozhodně (2:2) skončil i souboj mezi PSV Eindhoven a Tottenhamem.

• Real Madrid - Plzeň 2:1, senzace na dosah, ale gól dal jen Hrošovský
  • Řím díky Džekovi zdolal CSKA, Ronaldo asistoval k výhře na Manchesteru

Do Kodaně odletěli i Škoda s Teclem. Chceme minimálně bod, říkají slávisté

Slávističtí fotbalisté odcestovali do Kodaně, v dánském hlavním městě se ve čtvrtek ve skupině Evropské ligy střetnou s domácím FC. A po dlouhé době mají víc variant do ofenzivy - s týmem totiž letí i uzdravení útočníci Milan Škoda se Stanislavem Teclem.