22
23 24 25 26 27 28 29 30

Новости за 03.11.2018

Olomouc - Opava 2:2, ve strhujícím duelu hosté vedli už o dvě branky

Olomoučtí fotbalisté před týdnem prohrávali v Karviné 0:2, ale v závěru dali tři góly a zvítězili. V sobotním utkání 14. kola Fortuna ligy proti Opavě zase prohrávali o dva góly, tentokrát však stihli jen vyrovnat. Minutu před koncem zařídil remízu Nešpor.

I Příbram je pod tlakem, ví slovácký Krejčí před záchranářským soubojem

Poslední dva domácí zápasy s Opavou a Teplicemi, přímými konkurenty v boji o záchranu v lize, fotbalisté Slovácka nezvládli. Další zaváhání v sobotu v Příbrami už si poslední tým tabulky dovolit nemůže.