22
23 24 25 26 27 28 29 30

Новости за 23.11.2018

Dukla - Teplice 0:0, po týdnu odveta v lize. Napraví domácí porážku?

Na den přesně po týdnu se ve fotbale zase potkávají pražská Dukla s Teplicemi. Tehdy v osmifinále domácího poháru na Julisce uspěli hosté. Oplatí Dukla soupeři porážku 1:3 v 16. kole první ligy? Utkání můžete od 18.00 sledovat v online reportáži.

Další články k tématu:
  • Pohárová osmifinále: Slavia přešla přes Chrudim, Teplice vyřadily Duklu

Liberec - Plzeň 0:0, hosté v útoku s Chorým, výhra je posune do čela

Plzeňští fotbalisté hrají v úvodním utkání 16. kola v Liberci a pokud zvítězí, nejméně do soboty přeskočí Slavii na prvním místě tabulky. Utkání sledujeme od 18 hodin minutu po minutě.