Февраль
2019

Новости за 10.02.2019

Hráči Nantes uctili černými dresy Salovu památku, s Nimes prohráli

Černé dresy, černé pásky a na zádech totožně jméno SALA. Fotbalisté Nantes se v rámci 24. kola francouzské ligy loučili se svým bývalým tragicky zesnulým spoluhráčem Emilianem Salou. V domácím prostředí podlehli Nimes 2:4.

Další články k tématu:
  • Fotbalisté PSG porazili třetiligového soupeře až po prodloužení
  • Nezapomeneme, Emi. Fotbalový svět pláče pro tragicky zesnulého Salu
  • Pátrání po Salovi má smutný konec. Policie identifikovala jeho tělo

Vardy nedal penaltu, Leicester podlehl Spurs. City ničí Chelsea

Fotbalisté Tottenhamu porazili ve 26. kole anglické nejvyšší soutěže Leicester 3:1 a drží v tabulce třetí místo. Šampion ze sezony 2015/2016 naopak nezvítězil už v pátém utkání v řadě. Tahákem nedělního programu je duel mezi Manchesterem City a Chelsea, sledovat jej můžete od 17 hodin online v podrobné reportáži minutu po minutě.