Февраль
2019

Новости за 28.02.2019

Jihlava myslí na návrat do první ligy, ale silnými slovy šetří

Bez progresivního kouče Martina Svědíka, který byl během posledního roku považován za nejdůležitější stavební prvek jihlavského fotbalového týmu, a také bez tří hráčů základní sestavy vstoupí jihlavští fotbalisté v pondělí do jarní části aktuální sezony druhé ligy.

Další články k tématu:
  • O postup do ligy se chceme prát, říká jihlavský Vaculík
  • Fotbalová Jihlava vyhlíží nového akcionáře, věří v příchod sponzora
  • Jihlavská posila Petr: Když postoupíme, možná zůstanu delší čas

Postupová hra. Či Messi. Jen to naláká fanoušky, soudí ve fotbalovém Ústí

Mají kuráž na baráž? Ano! Pro fotbalisty Varnsdorfu a Ústí na Labem není před víkendovým startem druholigového jara prolínací soutěž fata morgána, ale touha, za kterou se poženou.

• Šéf fotbalového Ústí: Pro naše hráče by druhá liga neměla být strop
  • Motivace fotbalového Ústí: Chceme dál uzlovat boj o špičku druhé ligy
  • Fotbalovému Varnsdorfu se upíše Korejec, pryč je Kozma
  • Sérii fotbalového Varnsdorfu utnul až českobudějovický lídr

Chelsea zdolala Tottenham, slaví Arsenal, Liverpool i oba Manchestery

Všechna elitní mužstva, dvě dokonce v přímém souboji. Fotbalová Premier League nabídla atraktivní menu. Hitem vloženého 28. kola byl souboj Chelsea s Tottenhamem, který domácí vyhráli 2:0. Arsenal nadělil pět branek Bournemouthu, stejně tak Liverpool Watfordu. Manchester City zdolal West Ham gólem z penalty a United zvládli těžký duel na hřišti Crystalu Palace, kde zvítězili 3:1.