Fotbal.idnes.cz
2019

Новости за 14.03.2019

Chelsea, Neapol a Valencie jdou dál, Arsenal proti Rennes dohání manko

Dožene Arsenal ztrátu z prvního zápasu v Rennes? Souboj dvou českých fotbalových gólmanů Petra Čecha a Tomáše Koubka je jedním z osmi dnešních osmifinálových odvet Evropské ligy. Už v podvečer začaly tři duely, Chelsea dala pět gólů v Kyjevě, Neapol uhájila postup v Salcburku a Valencii spasil v Krasnodaru gól v nastavení.

Další články k tématu:
  • V Rennes se raduje Koubek, hostující Čech dostal tři góly

Plzeň platí za výtržnosti půl milionu a má dvě podmínky. Sparta 350 tisíc

Fotbalová Plzeň kvůli výtržnostem svých fanoušků ve víkendovém šlágru v Praze na Letné dostala pokutu půl milionu korun. Pořádající Sparta platí 350 tisíc korun. Trest za násilnosti se dotkne i fanoušků, oba kluby mají na dva měsíce podmínečně zavřené sektory pro skalní fandy. Plzeň obdržela ještě jednu podmínku a to zákaz výjezdu na Spartu v trvání do příštího utkání.