Fotbal.idnes.cz
2019

Новости за 17.03.2019

Příbram – Slavia 0:2, upracované vítězství a lídr zvyšuje náskok

Fotbalisté Slavie využili pátečního plzeňského zaváhání a po výhře 2:0 v Příbrami odskočili na prvním místě na rozdíl devíti bodů. Na povinné vítězství se ligový lídr nečekaně nadřel, přežil penaltu a vyhrál góly Olayinky a Hušbauera. Do konce základní části chybí posledních pět kol, ale před ligovými celky je ještě premiérová nadstavbová část.

Další články k tématu:
  • Vysněný los. Slavia ve čtvrtfinále Evropské ligy vyzve Chelsea
  • Slavia - Sevilla 4:3 po prodloužení, postup trefil v poslední... Читать дальше...

Liverpool spasila penalta a je první. Chelsea podlehla na Evertonu

Liverpoolští fotbalisté v boji o titul v anglické Premier League byli blízko dalšímu zakopnutí. Na hřišti předposledního Fulhamu je však devět minut před koncem spasila penalta. Vyhráli 2:1 a přeskočili vedoucí Manchester City o dva body. Chelsea, soupeř Slavie ve čtvrtfinále Evropské ligy, podlehla na Evertonu.