Июль
2019

Новости за 04.07.2019

Srdce říká ano, tělo ne, svěřil se Robben. A ukončil v 35 letech kariéru

Nizozemský fotbalista Arjen Robben ukončil v 35 letech kariéru. Bývalý hráč Eindhovenu, Chelsea a Realu Madrid strávil posledních deset let v Bayernu Mnichov, s kterým vyhrál osmkrát německou ligu a v roce 2013 zvítězil také v Lize mistrů. Svým gólem rozhodl finále proti Dortmundu.

Další články k tématu:
  • Hvězdy bez práce. Kdo uloví Bonyho, Balotelliho, Robbena či Sturridge?
  • Neuvěřitelně krásné, dojalo Robbena s Ribérym loučení s Bayernem
  • Po Robbenovi skončí v Bayernu po sezoně... Читать дальше...

Přestup léta za 100 milionů. Exsparťan Stanciu se upsal Slavii na čtyři roky

Dlouho očekávaný transfer je hotový! Rumunský fotbalový reprezentant Nicolae Stanciu už patří Slavii, která by za něj saúdskoarabskému Al Ahlí měla zaplatit lehce přes sto milionů korun. Bývalý hráč Sparty dostal v Edenu čtyřletou smlouvu.

• Stanciu se dohodl se Slavií, píší Rumuni. Do Česka se vrátí po půlroce
  • Sparta, Saúdská Arábie a teď Slavia. Zamíří Stanciu na druhý břeh?
  • Stanciu? V týmu bych ho chtěl, ale teď to není aktuální, řekl Trpišovský
  • Stanciu v Arábii dostal peníze a otočil... Читать дальше...

Elegantní první trefa v Plzni. Takhle jsem to trénoval, líčil Mihálik

Na hřiště se proti Karabachu dostal plzeňský fotbalista Ondřej Mihálik až čtvrthodinu před koncem, přesto stál u zřejmě nejhezčího momentu přátelského střetnutí na soustředění v Rakousku. Elegantním obloučkem překonal gólmana Vagnera a přispěl ke konečné remíze 2:2.

Chile se hattricku nedočká, finále Copy América si zahrají Peruánci

Poslední překážkou pro domácí Brazílii na turnaji Copa América bude Peru. Překvapení turnaje v semifinále porazilo vítěze předchozích dvou ročníků Chile 3:0. Finále je na programu v neděli.