Июль
2019

Новости за 25.07.2019

Boleslav - Šymkent 1:1, srovnal Komličenko, domácí převahy nevyužili

Několik šancí na gól měli. Jenže nakonec vstřelili jediný – fotbalisté Mladé Boleslavi zahájili cestu Evropskou ligou domácí remízou s kazašským celkem Ordabasy Šymkent. Na krásný gól Mehanoviče z přímého kopu odpověděl ve druhém předkole Komličenko těsně před přestávkou.

Další články k tématu:
  • Mladá Boleslav začne doma se Šymkentem boj o Evropskou ligu

Pjunik - Jablonec 2:1, po nepovedené půli prohru zmírnil Doležal

Jablonečtí fotbalisté do boje o Evropskou ligu vstoupili porážkou 1:2. V úvodního utkání 2. předkola na hřišti Pjuniku Jerevan se jim hrubě nepovedl první poločas, ale po pauze do odvety nadějný výsledek zařídil Doležal.