Fotbal.idnes.cz
2019

Новости за 31.10.2019

Na výplaty počkáme, nabízeli šéfům hráči Barcelony. Chtěli zpět Neymara

Fotbalista Gérard Piqué z Barcelony přiznal, že společně se spoluhráči nabídli šéfům klubu, aby poupravilo jejich kontrakty ve snaze získat zpátky do týmu brazilského útočníka Neymara. „Neskládali jsme dohromady peníze, ale chtěli jsme vedení celou situaci usnadnit,“ řekl Piqué pro rozhlasovou stanici Cardena Ser.

Další články k tématu:
  • Neymare, zůstáváš. A teď musíš prosit o odpuštění! Aneb sága pokračuje
  • Neymarův návrat do Barcelony je blízko, PSG má dostat 170 milionů
  • Paličák ve zlaté kleci. Читать дальше...

Kloppa přešel smích: Nemáme kdy odehrát pohár, ať postoupí soupeř

Snad pokaždé, když ho zabraly televizní kamery, se usmíval od ucha k uchu. Třebaže zrovna Liverpool v bláznivém pohárovém duelu s Arsenalem prohrával o dva góly. „Ani si nevzpomínám, kdy jsem se při zápase takhle bavil,“ povídal Jürgen Klopp, který se nakonec mohl radovat i z postupu. Jeho tým ho vybojoval po remíze 5:5 v penaltovém rozstřelu. Jenže bude moci vůbec do čtvrtfinále nastoupit?