Февраль
2020

Новости за 04.02.2020

ONLINE: Slavia hraje s Valerengou, Ostrava norskému týmu podlehla

Slávističtí fotbalisté nastoupí k předposlednímu utkání v zimní přípravě, večer od 21.00 na soustředění v Portugalsku hrají s Valerengou Oslo. Utkání můžete sledovat online. V dalších zápasech českých týmů Liberec porazil Černihiv, Ostrava podlehla norskému Stabaeku.

Další články k tématu:
  • Rychloakce Musa: jak Slavia povolala sedmigólový objev. Nahradí Škodu?
  • Gólman musí být trochu cvok. Slávistický kouč o Kolářovi, Vaclíkovi i víně
  • Ve Slavii se popasuju s nejlepšími, nebojí... Читать дальше...

Schick se v osmifinále neprosadil, Lipsko vypadlo z Německého poháru

Fotbalisté Lipska prohráli v osmifinále Německého poháru ve Frankfurtu 1:3 a loňskou finálovou účast neobhájí. Český útočník Patrick Schick se na rozdíl od sobotního bundesligového zápasu střelecky neprosadil, gól hostů dal v 70. minutě Dani Olmo.