Февраль
2020

Новости за 08.02.2020

Dortmund prohrál v Leverkusenu, Haaland poprvé vyšel naprázdno

Norský útočník Erling Haaland poprvé od svého příchodu do Dortmundu neskóroval, jeho tým podlehl v 21. kole německé ligy Leverkusenu. Werder Brémy prohrál třetí ligové utkání v řadě, podlehl Unionu Berlín 0:2. Tým, za který chytá český reprezentační brankář Jiří Pavlenka, se tak propadl na 17. místo.

Další články k tématu:
  • Koubkův hořký návrat. Augsburg dostal ve Frankfurtu pět gólů

Everton přehrál Crystal Palace, Brighton remizoval s Watfordem

Do fotbalové Premier league zasahuje zimní přestávka, 26. kolo nejvyšší anglické soutěže je tedy rozložené do dvou týdnů. Sobotní program nabídl dva duely, vítězství Evertonu 3:1 nad Crystal Palace a remízu 1:1 mezi Brightonem a Watfordem.

ONLINE: Slavia hraje generálku, Bohemians si poradili s Boleslaví

Fotbalisté Bohemians 1905 porazili v přípravném utkání týden před startem ligy Mladou Boleslav 2:1. V dalším souboji dvou ligových týmů remizovala Karviná s Olomoucí bez branek, Jablonec rozstřílel druholigový Vyšehrad 6:1. Jako poslední ke generálce na jaro nastoupí Slavia, její portugalský duel proti Hammarby můžete od 21.00 sledovat v online reportáži.

Jankto byl u obratu Sampdorie proti FC Turín, večer nastoupí Juventus

Fotbalisté Sampdorie Janov zvítězili v 23. kole italské ligy na hřišti FC Turín 3:1. Český záložník Jakub Jankto přišel do hry v 68. minutě za nepříznivého stavu a pomohl hostům k obratu. Juventus, vedoucí tým Serie A, hraje od 20.45 ve Veroně, sledujte vývoj skóre.