Fotbal.idnes.cz
2020

Новости за 27.09.2020

Paris St. Germain vyhrál podruhé venku, tabulku vede Rennes

Fotbalisté Paris St. Germain podruhé za sebou vyhráli venku, v 5. kole francouzské ligy to dokázali v Remeši díky brankám argentinského útočníka Maura Icardiho. Tabulku vede Rennes, který vyhrál vysoko 3:0 v St. Etienne.

Plzeň - Brno 4:1, favorit vyhrál v klidu, nováček měl znovu díry v obraně

Plzeňští fotbalisté zápas proti ligovému nováčkovi zvládli bez potíží. Dali gól už po minutě, do poločasu přidali druhý a krátce po přestávce třetí. V 5. kole Fortuna ligy porazili Zbrojovku Brno nakonec 4:1 a drží se v závěsu za Slavií a Spartou. Ta od 18.00 hraje v Příbrami.

Plzni v cestě stojí Brno. Bude to nepříjemný protivník, tuší Čermák

Ve čtvrtek uspěli v boji o závěrečné předkolo Evropské ligy a hned o tři dny později je čeká další bitva, tentokrát v domácí nejvyšší soutěži. Fotbalisté plzeňské Viktorie v neděli vyzvou v rámci 5. kola Fortuna ligy na svém hřišti nováčka z Brna, duel startuje v 15.30 hodin.

Hapal, mein Gott! Člověka úplně zamrazí, říká autor nejslavnějšího gólu Sigmy

Na trávník si položil jednoho obránce Hamburku, pak druhého, třetího, i brankáře. Německý komentátor v televizi šílel: Hapal, mein Gott! Dvaadvacetiletý rychlý křídelník s dlouhými loknami a v modrém dresu s číslem jedenáct dal právě nejslavnější gól v historii fotbalové Olomouce. Subjektivně řečeno i nejkrásnější.

Inter otočil zápas dvěma góly v závěru, vítězně do sezony vstoupila i Atalanta

Inter Milán ještě tři minuty před koncem prohrával doma s Fiorentinou, ale nakonec vyhrál 4:3. I Atalanta Bergamo, třetí tým minulé sezony a čtvrtfinalista posledního ročníku Ligy mistrů, vstoupila do Séria A vítězstvím 4:2 na hřišti FC Turín. Mistrovský Juventus nastoupí ke svému duelu 2. kola v Římě v neděli večer.