Fotbal.idnes.cz
2021

Новости за 21.08.2021

Sparta - Hradec 4:0, všechny góly až po pauze, dvakrát se trefil Pešek

Sparťanští fotbalisté sice fanoušky přes padesát minut napínali, ale pak se rozjeli. V 5. kole Fortuna ligy porazili Hradec Králové vysoko 4:0, když všechny branky dali až po půli. Snaživý nováček za bezbrankového stavu trefil břevno a měl ještě jednu velkou šanci.

ONLINE: Liverpool doma porazil Burnley, hraje Manchester City či Leeds

Fotbalisté Liverpoolu zvládli i druhý zápas v nové sezoně Premier League. V domácí premiéře zdolali zásluhou přesných zásahů Dioga Joty a Sadia Maného houževnaté Burnley 2:0. Český reprezentační útočník Matěj Vydra se do sestavy poražených nevešel. Od 16 hodin mají výkop další čtyři utkání, sledujte je v podrobných online reportážích.

ONLINE: Bohemians nastupují doma jako hosté, hraje i Boleslav a Olomouc

Pardubičtí fotbalisté, kteří už druhou sezonu našli útočiště ve vršovickém Ďolíčku, hostí skutečné domácí Bohemians. Od 16 hodin také hraje Zlín se Sigmou Olomouc a výkop má i zápas Mladá Boleslav - Teplice. Utkání sledujeme v podrobných online reportážích.