Fotbal.idnes.cz
2021

Новости за 30.08.2021

Na sraz poprvé z Řecka. Absencí je hodně, nováčkům pomůžeme, říká Vaclík

Pomalu se zabydluje v Řecku, kam po třech sezonách ve španělské lize zamířil jako volný hráč. „Rodina je spokojená, konečně jsme se po pěti týdnech v hotelu přestěhovali do domu, řešíme školu pro malou,“ popisoval Tomáš Vaclík, nový gólman Olympiakosu Pireus. A hlavně: jednička fotbalové reprezentace.

Sudí ze zápasu Slavie si dvě kola nezapíská, chyboval i Franěk na Spartě

Fotbalový rozhodčí Pavel Julínek má za chyby v ligovém utkání Karviná - Slavia (3:3) omezenou delegaci na dvě kola. Připustil surovou hru a neudělil minimálně jednu červenou kartu. Dvě utkání si nezapíská ani Pavel Franěk, který nevyloučil budějovického Škodu na Spartě.

Schick zůstal v ráži a poslouchá komplimenty. Kde se skrývá jeho vrchol?

Věčná škoda, že fotbalové reprezentaci nepomůže. Jak by se v příštích dnech hodila jeho síla, drajv a nasbírané sebevědomí. Patrik Schick je v laufu, dva víkendy po sobě vstřelil krásný gól za Leverkusen, experti (nejen) z německé ligy mu snášejí komplimenty.

Nejhorší začátek ze všech, mrzelo pardubického Tischlera

Špatné vstupy do zápasů. Tak se přesně jmenuje problém, který na začátku letošní sezony svazuje fotbalisty Pardubic. Inkasované góly ve třetí a čtrnácté minutě v sobotu znamenaly další prohru Východočechů, tentokrát v Uherském Hradišti se Slováckem 1:2.

Žolík Tkáč. Junior pomohl fotbalovému Zlínu k další venkovní výhře

Prvoligové minuty mu naskakují pomalu. Přesto byl dorostenec David Tkáč klíčovým hráčem v obou venkovních vítězných zápasech fotbalistů Fastavu Zlín. V Karviné vybojoval penaltu, z které kapitán Poznar srovnal na 2:2, v Liberci se umístěnou hlavičkou postaral o jediný gól duelu.

Neapol, Inter i Řím dál vítězí, naopak Juventus doma selhal s Empoli

Fotbalisté Neapole ve 2. kole italské ligy zvítězili na hřišti Janova 2:1 a navázali na domácí výhru nad Benátkami. Druhá vítězství přidaly také AC Milán a AS Řím, které soupeřům nastřílely čtyři góly. Naopak Juventus už bez Ronalda podlehl doma Empoli.