Fotbal.idnes.cz
2021

Новости за 21.10.2021

Trpišovský po porážce: Nedostatečný výkon. Při bránění to bylo baroko

Zase byl pořádně rozladěný. Naštvaný. Vždyť slávističtí fotbalisté prohráli i čtvrtý venkovní pohárový zápas sezony, tentokrát 0:1 s izraelským Maccabi Haifa. „Opět to bylo v bouřlivé kulise a opět byly některé individuální výkony našich hráčů nedostatečné,“ zlobil se Jindřich Trpišovský.

Ronaldo kritizovaný i klíčový. Kouč ho hájí: Podívejte se na duel s Atalantou

V osmi utkáních dal šest gólů, přesto Cristiano Ronaldo čelí kritice. Prý nedostatečně napadá, nehodí se do systému, málo maká pro tým „Jestli ho někdo chce popotahovat za přístup nebo pracovitost, ať se podívá na zápas s Atalantou. Sledujte, kolik toho naběhal,“ namítá trenér Ole Gunnar Solskjaer, trenér fotbalistů Manchesteru United.

Další otočka Manchesteru United, gólový závěr Bayernu. Chelsea vyhrála hladce

Přestože po poločase s Atalantou prohrávali 0:2, berou fotbalisté Manchesteru United tři body za výhru 3:2. Vítězný gól ve třetím kole základních skupin Ligy mistrů vstřelil Cristiano Ronaldo. Chelsea porazila Malmö jasně 4:0 i díky dvěma penaltám Jorginha. Stejným výsledkem triumfoval i Bayern proti Benfice, všechny branky dal v posledních dvaceti minutách.