25
26 27 28 29 30 31

Новости за 09.12.2021

Villarreal zvládl odložený duel v Bergamu a je posledním osmifinalistou

Posledním osmifinalistou Ligy mistrů je španělský Villarreal. V odloženém duelu na hřišti Atalanty Bergamo vyhrál 3:2 a udržel druhou příčku ve skupině F. Dvakrát se prosadil Arnaut Danjuma, další branku přidal Etienne Capoue. Za domácí jen snížili Ruslan Malinovskij a Duvan Zapata.

ONLINE: Sparta - Bröndby 2:0, hned po pauze zvyšuje z úhlu Hložek

Sparťanští fotbalisté nakročili ke třetímu místu ve skupině Evropské ligy. Ve svém závěrečném pohárovém vystoupení na podzim nad Bröndby Kodaň po prvním poločase vedou 1:0, když se těsně před pauzou krásně z přímého kopu trefil Hancko. Druhý poločas sledujte v online reportáži.

ONLINE: Vrcholí Evropská liga, hraje se o šest postupových míst

Už jen o šest postupových míst se hraje v závěrečném kole základních skupin Evropské ligy. Deset týmů už má jistotu, byť mnoho z nich ještě bojuje i o přímý postup do osmifinále. Zápasy mají výkop od 18.45, sledovat můžete online vývoj skóre.

ONLINE: Kluž - Jablonec 1:0, gól před pauzou, postup se hostům vzdaluje

Jablonečtí fotbalisté ve svém závěrečném utkání základní části Konferenční ligy bojují v Kluži na dálku s Randers o postup ze skupiny, po půli ale Severočeši prohrávají 0:1 po brance ze 45. minuty. Duel z Rumunska můžete sledovat od 18.45 v podrobné online reportáži.