25
26 27 28 29 30 31

Новости за 31.12.2021

Silvestrovské derby pro Spartu. Lafata skóroval pětkrát, Matějovský třikrát

Fotbaloví internacionálové Sparty rozdrtili v Silvestrovském derby Slavii 11:4 a dosáhli na svoji nejvyšší výhru v historii. Letenští si v 35. ročníku tradičního klání pražských rivalů připsali teprve deváté vítězství, počtvrté za sebou ale neprohráli. Pěti góly se na umělé trávě v Edenu blýskl David Lafata, hattrick zaznamenal stále ještě ligový hráč Mladé Boleslavi Marek Matějovský. V utkání veteránů nad 45 let se týmy podruhé za poslední tři ročníku rozešly smírně 5:5.

Poslední zápas roku v Anglii. Manchester United porazil Burnley

Fotbalisté Manchesteru United napravili nepovedený výkon a remízu z posledního utkání v Newcastlu. Na domácím hřišti uzavřeli 20. kolo anglické ligy výhrou 3:1 nad Burnley. Všechny branky padly už v prvním poločase. Český útočník Matěj Vydra si za hosty zahrál posledních šestnáct minut, když vystřídal Aarona Lennona.