Polonia OnLine
2024

Новости за 01.04.2024

Bez bramek w Pruszkowie

Czwarty remis z rzędu Polonii Warszawa. Tym razem nasz zespół podzielił się punktami ze Zniczem Pruszków. Mecz zakończył się wynikiem 0:0. Spotkanie stało na dość niskim poziomie i taki wynik należy uznać za sprawiedliwy. W drugiej połowie Polonia mogła wyjść na prowadzenie, ale gospodarzy uratował słupek. Pierwsze minuty był dość spokojne, ale w 4 minucie nasz zespół wywalczył rzut rożny. Ten jednak nie przyniósł większego zagrożenia, piłka trafiła w ręce bramkarza. W 6 minucie nasz...

Listkiewicz: Legendy żyją wiecznie

Spodziewaliśmy się najgorszego, Jerzy Piekarzewski od dawna poważnie chorował, strudzony długim i ciężkim życiem organizm coraz bardziej szwankował. Cud Boski, że Jego Przyjaciołom udało się jeszcze zorganizować 90-te urodziny, oczywiście na Konwiktorskiej. W Wigilijny poranek opuścil nas na zawsze, ale tak naprawdę zawsze pozostaje z nami. Bo dobry człowiek żyje tak długo, jak długo żyje pamięć o Nim. Jerzy Piekarzewski był instytucją a przyjażń z nim przywilejem i zaszczytem. Wszyscy wiedzieli... Читать дальше...