Polonia OnLine
2024

Новости за 08.04.2024

Upragniona wygrana, Polonia pokonała Resovię!

Bardzo długo czekaliśmy, ale wreszcie doczekaliśmy się! W bardzo ważnym spotkaniu Polonia pokonała 1:0 Resovię Rzeszów i opuściła strefę spadkową. Bohaterem spotkania został Bartosz Biedrzycki, który strzelił jedynką bramkę w tym meczu. Polonia dobrze weszła w mecz i w pierwszych minutach przeważała, ale bez większych konkretów pod bramką rywala. Pierwszą groźniejszą akcję stworzyli jednak goście. W 11 minucie przedarli się w nasze pole karne, ale strzał jednego z rywali został zablokowany. Resovia miała rzut rożny... Читать дальше...

Syrenki ogrywają na wyjeździe Vulcan Wólkę Mlądzką

Polonistki budzą się z zimowego snu. W pierwszym, wiosennym meczu, na wyjeździe wygrały z Vulcanem Wólka Mlądzka 5:3. Hat tricka zaliczyła Aleksandra Marciszewska. 07.04.2024 r. Vulcan Wólka Mlądzka – MKS Polonia Warszawa 3:5 (0:4) bramki: Dominika Dębska 15, Aleksandra Marciszewska 29, 45 i 90; Weronika Szuba 44 MKS: Julia Łopaciuk (46. Olivia Kwiatkowska) – Barbara Legutko, Paulina Suchorowska, Małgorzata Kuratowska, Amelia Rolka Ż – Magda Koprowska, Wiktoria Naszkiewicz (69. Magdalena Paduch)... Читать дальше...