Polonia OnLine
2024

Новости за 19.04.2024

Remisujemy z Zagłębiem Sosnowiec po dreszczowcu

Emocji w trakcie dzisiejszego meczu nie zabrakło, niestety happy endu nie było. Polonia po 32 minutach przegrywała 0:2, ale przed przerwą udało się zmniejszyć prowadzenie rywali. Druga połowa zaczęła się od ataków Polonii, ale to Zagłębie strzeliło 3 bramkę. Goście mieli okazje na kolejne gole, jednak byli nieskuteczni. Polonia w końcu przebudziła się i w 85 minucie było 3:3. W doliczonym czasie Zagłębie strzeliło 4 raz, ale sędzia gola nie uznał. Pierwsi zaatakowali goście. W...

Smalec o krytyce i zaufaniu prezesa Nitota

Na stronie internetowej telewizji TVP Sport pojawiła się rozmowa Macieja Rafalskiego z trenerem „Czarnych Koszul” Rafałem Smalcem. Było o przełamaniu i reakcjach na krytykę związaną z problemami zespołu Polonii. Smalec ustosunkował się do serii 13 meczów bez zwycięstwa. (…) cały czas zastanawialiśmy się, co robimy źle i co trzeba poprawić, by wreszcie odnieść zwycięstwo. Nie było jednak rezygnacji, nasza motywacja z każdym meczem stawała się coraz większa. Nastawienie było dobre i cieszę się,... Читать дальше...